Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes így eggyáltalán...

Érdemes így eggyáltalán lovagolni járni? Fejlődhetek benne eggyáltalán így?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy a szüleim nem igazán vannak az oda azért hogy én és a hugom lovagolunk. Nem ellenzik, hadják hogy járjunk, de ilyen téren nagyon nem szeretnek költeni.

Anyum azt mondta hogy mivel drága ezért nem fogunk minden héten járni. Na most hetente egyszer fél órára jártunk, de igy azért nem olyan gyorsan de fejlődtünk. Aztán volt egy elég nagy kihagyás. Szóval kb. fél éve nem lovagoltam. Most új a járnék, de anya azt mondta túl drága (megjegyzem ugyan oda fogunk járni mint eddig, és nem drágult meg, és semmi plussz kiadással nem kell most sem számolnunk csak mint álltalába). Így nem fogunk hetente fél órára sem járni, csak mondjuk kéthetente.

Van ennek így vajmi kevés értelme is? Fejlődhetünk így bármit is? Amit első héten megtanulunk, kövi órán tanulhatjuk újra.

Már arra is gondoltam hogy ha anyáék havonta csak 2 alkalmat fizetnek akkor a másik kettőt majd mi a tesómmal.

De az a fura hogy arra bezzeg hajlandóak költeni havi 40-45 ezret hogy kajakozni jártunk (én, apum, és anyum). Most kicsit szüneteltetem a kajakot, és lovagolnék újra, de arra meg már nincsen havi 30 000 hogy mi lovagoljunk... Szóval nem értem. Beszéltem róla anyáékkal de nem érdekli őket hogy ez nekünk fontos mert akkor is drága. Arra is gondoltam hogy be állok takaritani meg ganézni csak hogy kövi héten mondjuk fele ennyiért lovagolhassunk.

Valaki tudna valamit javasolni hogyan beszéljek anyával (mert főként ő az aki nem akar erre költeni, a lovaglós cucunkat is csak azért volt hajlandó megvenni mert azt kértük karácsonyra).

Lehet így fejlődni? Van értelme így járni?

Köszönöm ha válaszolsz és köszi hogy végigolvastad!



2019. aug. 23. 13:55
1 2 3
 21/21 Sssaszem ***** válasza:
Kedves utolsó hát ezek az árak eléggé drágák. Nem mindenki tudja megfizetni. Ezért nem lovagolnak annyian.
2019. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!