Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Titeket nem zavar ha azt...

Titeket nem zavar ha azt mondják hogy a lovaglás könnyű?

Figyelt kérdés
Mert tőlem Amikor megkérdezik hogy mit sportolok akk mondom h lovaglok akkor mindig azzal jönnek hogy az nem sport ott ülünk meg ilyenek Egyébként tudom hogy YouTube on van egy csomó ilyen videó De csak mondom hogy Titeket nem zavar mert engem nagyon!?
2019. szept. 6. 14:14
1 2
 11/20 anonim válasza:
76%
Najó én nagyon nevettem mikor előjöttél egy ilyen kérdéssel és aztán meg ugyanúgy leszólod te is a sakkot mint ahogy téged szólnak le xd. Ennyire erővel a lovaglás sem mozgás mert nem te mozogsz hanem a ló. Hogyan várod el, hogy ne itélkezzenek feletted mikor te sem vagy más?
2019. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavar. Én is lovaglok kiskorom óta, de szerintem nem nehéz egyáltalán. Jó, persze a díjugratás, versenyzés elég kemény, de vannak ennél sokkal fárasztóbb sportok is.
2019. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

"De csak mondom hogy Titeket nem zavar mert engem nagyon!?"

Azért az érdekes, ha téged ez ennyire zavar, hogy lehet hogy benned sincs annyi hogy más sportokat ne szólj le?

2019. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
44%
Miért, lóháton nagyon kifáradsz? Nem hinném, max a ló, te ott semmit nem mozogsz, vagy az előre hátra hajlás neked sport? Ugyan olyan vagy mint akikről írod a kérdést, sőt, szánalmasabb.
2019. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Az is sport

Csak nem FIZIKAI

2019. szept. 6. 15:20
 16/20 anonim válasza:
36%
Engem nem. Én nem lovagolok, de több ismerősöm igen, és mindegyikük szerint nagyon könnyű, van aki ezért is választotta.
2019. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi erovel egy autoversenyzo se sportolo, es az is milyen konnyu, csak ulnek egy fem dobozban es tekergetnek egy karikat meg ket pedalt nyomkodnak.

Nem sakkozok, ettol meg elismerem, hogy a sakk es az autosport is sport, komoly allokepesseget igenyel fizikai szinten mind a ketto. Vagy kedves Kerdezo, Te lazan vegigulnel egy 24 ora sakkversenyt allando koncentracio mellett, egy percre se erezned, hogy kifaradtal?


Alapvetoen ha valaki helyesen, jo egyensullyal lovagol, valoban nem kene neheznek, farasztonak lennie a lovassportnak sem, hisz helyes ules mellett eleg a testsulyathelyezes, finom csizma, enyhe szar segitseg, ami pedig tenyleg nem igenyel komoly eronletet.

Mondom ezt lovaskent ugy, hogy rendesen kifaradok egy-egy edzes alkalmaval, de tudom hogy meg rengeteg hibam van az ulesemben, ebbol adodik hogy sok felesleges energiat hasznalok el.

2019. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

#8-asnak üzenem, hogy van a lósport, a galopp és az ügető, ahol tényleg a ló számít (leginkább. ettől függetlenül a zsokénak és a hajtónak se könnyű, ugyan úgy rengeteg mindent kell tudniuk, csinálniuk). De van a lovassport ami kb minden más (díjlovaglás pl.). (ettől függetlenül persze számít a ló, "kettőn áll a vásár")

Egyébként meg aki azt mondja, hogy könnyű, mondja csak, egy póniklubos versenyt nem bírna végigcsinálni.

2019. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
29%
Szeeintem itt a legtöbb válaszoló értelmi fogyatékos, már bocsánat. 🤣 9-es voltam.
2019. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Érdekességként :)

[link]


Minden viszonyítás kérdése, csak lovon ülni és sétálni vele könnyű. De pl egy military versenyt végigvinni jóval nehezebb, mint egy átlagos lovasórát végigcsinálni a legtöbb helyen.

Ugyanígy otthon sakkozgatni tényleg nem sport, de versenyszinten űzve már simán felér fizikai sporttal.

2019. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!