Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A poroszkálás vagy a vágta a...

A poroszkálás vagy a vágta a gyorsabb?

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 15:28
 1/5 anonim válasza:
A vágta.
2019. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg egy tempójú, de vágtában, lassú ügetés tempóban is tudsz menni, de poroszkában csak nagyon gyorsan lehet menni, szóval ebből a szempontból meg a poroszka gyorsabb. Hogy ha mindkettőn max. sebességben mennénk akkor meg szerintem a vágta gyorsabb.
2019. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van hogy lóversenyben a poroszka ló meg a vágtató ló közül a poroszka nyer.
2019. okt. 1. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon gyors tud lenni. Egy mezei lovat aki maxon vágtátik lehet lenyomja egy poroszka ló. Viszont egy nyertes telivért vágtába nem hiszem hogy megelőzne egy poroszka ló.
2019. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a legtöbbet ügető lovon ülök. Ha jobb kézen megyünk, ami a rosszabbik keze, akkor nehezen ugrik be jó lábra vágtában, gyakran poroszkálunk. Nagyon nem tudtam összehasonlítani a két jármódot. Ha felpörgetem, akkor tud gyorsan vágtázni és gyorsan poroszkálni.
2019. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!