Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lépjen túl a családom...

Hogyan lépjen túl a családom egy lovasbaleseten?

Figyelt kérdés

Sajnos aug. 8-ák volt egy elég komoly balesetem ami miatt a mentőnek kellett bevinnie a kórházba ott voltam pár napot, majd most a múlthéten a baleset következménye képpen meg is kellett műteni... Ami a családomnak elég megterhelő volt,pedig nem is volt nagy műtét...

Nem bánnák ha soha többet nem ülnék vissza a lóra, sőt mondták hogy nem vagyok normális ha visszaülök...

Én viszont megpróbálnám,nem tudom lelkileg hogy bírnám de 5 évem van benne nem akarom hogy csak úgy elvesszen..


Vkinek vmi tippje vagy tanácsa hogy hogy lehetne a családod meggyőzni?



2019. okt. 4. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mi történt pontosan?
2019. okt. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen érzés, ha családod nem támogat abban, hogy te folytasd/elkezd azt amit szeretnél. Ha folytatni szeretnéd akkor tudnod kell, hogy a lovaglás ezzel jár bármikor történhetnek ilyenek, mint mikor én fél órán belül 2x estem :'D(de még mindig ülök a lovamon, mert a világért se hagynám abba) , de ha szereted csinálni emiatt ne hagyd abba. A szüleidnek is meg kell értenie, hogy ez ezzel jár, nem lehet mit tenni. Mondd el nekik, hogy ez számodra mit jelent és tudod, hogy megvan a kockázat. Viszont, ha nem vagy biztos bebbe hogy bírnád lelkileg, akkor inkább szedd össze magad, nehogy következményei legyenek..
2019. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Benne*
2019. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy ne járj, mint Christopher Reeve.
2019. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt magadnak kell eldönteni, előszőr is, pihend ki a történteket, gondold át egy párszor, dolgozd fel az eseményeket. Engedd el a külső hatásokat és legeblül magadban érezni fogod, hogy mit is szeretnél. Engem az esésem után nem kellett műteni, csak a kezem volt gipszben tíz napig. Nagyon sokat vaciláltam, de arra jutottam, hogy én a lovaglást nem fogom feladni. Néha amikor soknak érzem vagy elfogy a motivációm, kihagyok 1-2 hetet, de hosszabb ideig nem bírom ló nélkül..:)
2019. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb talán akkor lenne, ha megmondanád hogy folytatni fogod minden áron. Ha most estél először ilyen nagyot, akkor el kell hogy mondjam, hogy lesz még sok ilyen. Semmilyen esés nem fog olyan nagyot ütni, mint az élet. A lovasoknak az a feladata, hogy talpra álljanak, bármekkorát is estek. Először döntsd el magadban, hogy mit akarsz. Aztán mond el nekik hogy folytatni akarod. És ha tényleg így akarod, onnantól már nem állíthat meg senki. Semmiképp ne úgy mond el nekik, mintha a ló lett volna a hibás! Ő csak teszi amit kérsz. Ebből látszik hogy senki se tökéletes.

Sok sikert!

2019. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!