Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megengednék?

Szerintetek megengednék?

Figyelt kérdés
Régen lovagoltam már nem tudom mennyi évet és most újra elkezdtem. Egy másik lovardába vagyok és kiderült, hogy ott van a régi barátnőm segítőnek. Csak azért "régi" barátnő mert én átmentem most 6 osztályos gimibe és így nem egy suliba vagyunk. Egyébként 1 évvel idősebb nálam. A lovardába 2 oktató van ami nagyon kevés úgyhogy ő így besegít kb. mindenben az egyik oktatónak. Tehát a kérdésem: Ha megkérem a barátnőmet, hogy hagy maradjak tovább vagy esetleg, ha megtanítana engem nyergelni szerintetek megengednék? A célom az lenne, hogy később én is segíthessek így.

2019. okt. 5. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd meghogy segítsen a barátnőd. Deez nem úgy megy hogy egyről a kettőre megtanulsz a lovakkal bánni. Ehhez több év is kell hogy rádbizzanak egy lovat.
2019. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nyilván megengedik, hogy ott legyél nézz, tanulj, amit tudsz, csinálgasd. Kérdezd meg bátran, azért még senkit nem vertek nyakon (már a megfelelő helyen és stílusban előadott kérdésért :))
2019. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!