Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek egy lovat?

Figyelt kérdés
Apa régen akart venni de anya nem engedte. Most anya azt mondta hogy apára bízza. Már 5 éve járok egy lovastanyára de mostmár sajnos ritkábban járok. Tudom hogy apa megengedné de nem merem megkérdezni. Ti hogy vettétek rá a szüleitek?

2019. okt. 10. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval egyrészt semmit sem tudsz a lovakról, másrészt szüleid pontosan tudják, milyen macera a lótartás.

Nos, így nálam esélyed se lenne.

És sanszos, hogy szüleidnél sincs.

2019. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Hát, én asszem, nem engednék meg a gyerekemnek lovat tartani, még ha lenne elég hely is, ahol pl kifutkározhatná magát a ló; meg mindenre telne. Vegyél inkább cicát, kutyát, kanárit, hörcsögöt, stb.
2019. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Most le leszek pontozva de nem érdekel. Nem tudom hány éves a kérdező, de nyilván fiatal és ti lecsitrizitek amiért szeretne egy lovat? Annyira bunkó emberek vannak itt hogy az hihetetlen.

A kérdezőnek: szerintem nyugodtan beszélj erről apukaddal. Ha o jónak látja megveszi, ha nem akkor légy turelemmel és később majd biztosan vesz/ veszel magadnak. Kiskoromban nekem is minden vágyam volt de így vissza gondolva nem bánom hogy nem kaptam meg. Nem értettem meg hozzájuk annyira. Ha minden jól megy most már a saját keresetembol tudok egyet venni :)

2019. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sssaszem ***** válasza:
100%
Ha ennyire szereted a lovakat, akkor menj el a lovastanyára dolgozni egész nap és akkor lovagolhatsz is egyet ingyen cserébe.
2019. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Vesd fel az ötletet, de a végszót a szüleid fogják kimondani.
2019. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sssaszem ***** válasza:
47%
Akkor végül is, ha ennyire szereted a lovakat, akkor menj el egy lovász tanfolyamra. Ahol pár hónap alatt kitanulod a szakot és onnantól kezdve elkezdesz dolgozni. Onnantól kezdve vehetsz magadnak egy lovat és akkor a szüleidnek nem lesz beleszólásuk.
2019. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Sssaszem ***** válasza:
47%
Akkor végül is, ha ennyire szereted a lovakat, akkor menj el egy lovász tanfolyamra. Ahol pár hónap alatt kitanulod a szakot és onnantól kezdve elkezdhetsz dolgozni és onnantól kezdve vehetsz magadnak egy lovat.
2019. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Sssaszem ***** válasza:
47%
Akkor végül is, ha ennyire szereted a lovakat, akkor menj el egy lovász tanfolyamra. Ahol pár hónap alatt kitanulod a szakot és onnantól kezdve elkezdhetsz dolgozni és máris vehetsz egy lovat magadnak.
2019. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!