Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kérjem meg a szüleimet,...

Hogyan kérjem meg a szüleimet, hogy vegyenek új telefont?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont, mivel a mostani 3 éves, fél óra mire betölt valami, stb stb... Tehát régi.(új korában sem volt jobb...)Hamarosan szülinapom lesz, amire csak ezt kérném. Arra gondoltam, hogy az eddig megmaradt pénzem, amiket akkor kaptam amikor buszoznom kellett, vagy találkoztam valakivel, beleadnám az árába.

2019. jún. 21. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

"Anya, Apa, szülinapomra szeretnék kérni egy XY telefont."


Ha azt mondják, hogy nem, akkor a nyáron elmész dolgozni és megkeresed rá a pénzt.

2019. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd el nekik hogy szeretnél egy új telefont szülinapodra, meg az utolsó mondatot a kérdésben és onnantól 50% az esélye hogy megkapod. Mondjuk az ártól is függ.?
2019. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
állj eléjük és mondd el nekik mit szeretném szülinapodra
2019. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Egy három éves telefon nem régi! Tutira nem fél óra a töltési idő, csak 2-3 másodperc, ami nem sok! PC-n sokkal többet vársz egy töltésre, mégsem cseréled le! Ne légy pózer, ne akarj csak azért új telefont, mert másnak is az van! Ezért olyan sok az elektronikai szemét,ezért halódik a bolygónk, mert mindenki eldobja azt, ami tökéletesen működik! Lefogadom egy frankó telefonod van, ami a világ nagy részén bőven jó lenne embereknek, de te inkább lecseréled, mert másoknál azt látod, hogy új van.


Ne tedd! védd a bolygót, légy egyéniség, tanulj meg együtt élni a készülékeiddel!

2019. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Eléjük állsz és elmondod hogy szülinapodra új telefont szeretnél. Attól is függ milyen árban szeretnél telefont, ajánlani tudom a xiaomi telefonokat, van köztük nagyon jó ár/érték arányú.
2019. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen telód van?

De az igazat írd.

2019. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 meszike91 ***** válasza:
67%

Azért egy három éves telefon simán lehet már rossz. Főleg hogy sok telefon már újonnan elavultnak számít. Ez azért ma már nem annyira jellemző, de régebben nagyon sok volt az ipari hulladék.


Nekem oneplus 3-van. Abban a maga korában csúcsharver volt. Most három éves, de még egy évet mindenképp kibír. Lehet még kettőt is. Így meg vissza is hozza a többletbefektetést ahhoz képest, mintha minden éveben 40-ért vennék egy szar telefont. A környezetet is kímélem, a pénztárcámat is kímélem és még jobb felhasználói élményt is kapok.

2019. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vodafone smart mini 7-em van :)
2019. jún. 21. 20:38
 9/12 meszike91 ***** válasza:
69%
Mit tettél hogy ezt a büntetést kiérdemeld? Ez az ipari hulladék kategória.
2019. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ez az első telefonom, azért sem egy csúcs kategóriás ezért szeretnék újat. Gondolom azért van ez, hogy megnézzék tudok e rá vigyázni stb.stb.

samsung galaxy j6-on xiaomi redmi 6-on gondolkodom ha érdekel valakit XD

2019. jún. 21. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!