Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet még valamit kezdeni a...

Lehet még valamit kezdeni a lovas tudásommal/ volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

7 éve lovagolok de még csak futószáron vágtázom mert egy olyan lovardába jártam ahol az volt a lényeg hogy minél tovább húzzák az oktatásodat, ne fejlődj és csak a pénzt húzták le. Jártam magánszemélyhez pónikat ápoltam, mozgattam, játszottam velük. Na ott tényleg tanultam, mérgező növényekről, csikók ápolásáról.. Szóval mindenről, de ott megy nem tudtam lovagolni.

Tavaly elköltözünk Miskolcra, itt meg egyszerűen nem találok lovardát. Diósgyőrben lakom, az egyetlen hely ami elég közel lenne, az a Szilvásvölgyi lovarda de ott nem fogadnak ilyen tudással. Az avason van még a Dante, voltam ott párszor, elég kicsi, + az oktatás sem a legjobb. Esetleg tudna valaki jó lovardát ajánlani? Egy ismerősöm mondott valamit egy lovardáról a "rendőrség mögött" azóta meg nem beszéltünk. erről tudna valaki mondani valamit?

Légyszives ne írjátok le a görömbölyt, hejőmentit, baloghligetet stb..

Bocsánat ha nagyon nyavajgós lett, nem annak szántam.

A helyesírási hibákért elnézést.



2019. okt. 23. 00:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ahol én lovagoltam ott úgy van hogy séta,utána futószáron ügetés, szabadon ügetés, futószáron vágta, szabadon vágta. Heti 1x jártam, nyáron 4-5 hét lovastábor. Ez így szép és jó, csak éppen 3 ÉVIG LÉPTEM, 2 ÉVIG FUTÓSZÁRON ÜGETTEM, az utóbbi 1,5-2 évben futószáron vágtázom. Mindezt az oktató azzal magyarázza hogy inkább töltsön több időt a gyerek futószáron, minthogy rossz legyen az ülése stb.. ez oké. De 7 ÉVIG?? + hozzá tenném, voltam más lovardában, vágtáztam, azt mondták szép. Én meg nagy büszkén újságoltam az oktatómnak hogy mit mondott és hogy vágtázhatok-e nála is szabadon, erre válasz: Az másik lovarda, nem ez. Meg se nézte.
2019. okt. 25. 23:04
 12/12 anonim válasza:
Írtam neked privát üzenetben a ''rendőrség mögötti'' lovardáról.
2019. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!