Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van az, hogy az internet...

Miért van az, hogy az interneten a "lovas bukások" és hasonló címeket viselő videókban szinte mindig csak tinilányokat látni?

Figyelt kérdés

Itt van például ez a szőke kiscsaj is a szürke arab lóval:

https://www.youtube.com/watch?v=MWk3IYx4RhY

Annyira látszik, hogy a ló alatt áll a rangsorban, és abszolút nem tud bánni az állattal! A lovat meg inkább csak idegesíti. Minek erőltetni akkor a lovaglást, ha nem megy?


2015. aug. 19. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt mindenki megtanul valahogy, senki nem lóval a lába közt születik.


Másrészt nyilván azért van róluk több "bukós" video, mert alapvetően a tinilányok szokása videóz(tat)ni magukat, ergo róluk készül az amatőr lovas videók 99%-a.

2015. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem tok jól lovagol ez a csaj :D azert szőrén amikor megindukt bakolt alatta elég jol kiulte.Meg a rangsorban felette levő lovat megis ellovagolta egy nyakmadzaggal.amikor neki ment a ló az elején mondjuk az ronditott a dolgon, de alapvetően elég biztos ülése van szerintem.

Es tok logikus hgy csak tini lanyokat látsz a videokon mivel szinte tényleg csak a tinik videoznak.

A helyesirasi hibaimert elnézést, telefonról vagyok

2015. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Pusztán attól, hogy valaki fizikailag fent tud maradni a lovon egy kisebb bakolásnál, nem esik le, még nem lesz jó lovas. (Az ugrásoknál meg sorra leesik.) Nekem az, hogy a ló vezetés közben is folyton szorosan "rámegy", félretolja, félrelöki, sutít rá, csapkod a farkával, még a lábára is rálép, ez minden, csak nem harmonikus -- és a rangsor szempontjából egészséges -- kapcsolat. Az ugrásoknál a ló folyton kitér meg ledobja, tehát újra és újra a ló akarata érvényesül, nem a csajé. Látható az is, hogy rendszeresen elragadja, tehát nem tudja kontroll alatt tartani. Amikor a csaj rámászik, a ló sutít, és ellép.

De ez csak egy példa, rengeteg ilyen videó van. És mindig ilyen kis tizenéves csajok esnek-kelnek a lovak körül.

2015. aug. 19. 18:36
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Igazad van kérdező,sajnos itthon több a bohóc ,ezeknek nincs igényük a fejlődésre,attól hiszi magát jó lovasnak ha megmarad a lovon.Ezek azt hiszik tudnak, videókkal meg naponta fb posztokkal villognak a semmire amit ők profizmusnak hisznek. Magyar lovasok között kevés van amelyiknek van igénye rendesen megtanulni a dolgokat, több a pénz a tudásnál, sok lovast játszó műgyökér. Lényegében ezért tart a béka segge alatt az egész Magyar lovasmiskulencia. Tehetségek felkarolása helyett a pénzes (többnyire tehetségtelen) majmokat nyomatják .
2015. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez azért is van mert manapság elfogytak a fiú lovasok pl. a lovastáborban ahol voltam az utobbi három évben csak három fiú ment lovagolni ebből egy a tulaj fia volt! Szóval ha egy fiú sem lovagol elég nehéz lovas videókat késziteni róluk.:)
2015. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meg normális lovasoknak nem ilyen idióta videókkal kell felhívják magukra a figyelmet. Ezek a pár éve lovacskázó tinik a legmocskosabbak, a semmitől szállnak el úgy h a youtube ig meg sem áll az idiótizmusuk
2015. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát, te sem nagyon értesz a lovazáshoz, úgy látom. Nem ismered a lovat, nem tudhatod milyen az egyénisége, lehet, hogy másnak még így se menne mint ennek a lánynak. Nem mindenkinek van tip-toppul alálovagolt lova, nem mindenkinek jut befásult iskola ló. A másik meg ezt a lány tette fel saját magáról, amihez hatalmas respect neki mert kíváncsi vagyok hányan vállalnák fel ugyanígy a hibákat. Valószínűleg ez egy összavágott videó az esésekről és hibákról, nyilván nem ez megy egyfolytában. A rangsorral kapcsolatban meg szintén fingod sincs semmiről, csak egyszer hallottál róla, aztán játszod itt a nagy okost. Így végszóként linkelném a csaj egy másik videóját: https://www.youtube.com/watch?v=bkZ60VeczsY --> nem, szerintem sem ért a lovakhoz egy cseppet, sem! Gondolom, te mindent ezerszer jobban tudnál csinálni nála.


A kérdésre válaszolva meg, azért mert a kezdő lovasok nagy része tinilány és általában ők szoktak videózni magukról.

2015. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó. Pont erről beszélek,itt játszod te is a hülye agyad, 2 mondatból látatlanban megmondod ki ért a lovakhoz ki nem. Gyere aztán találkozzunk. Tuti te is a videózós majmok egyike vagy,baxa a hülye fejed az igazság
2015. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
7 es : És benned kit tisztelhetünk nagy hozzáértő formájában? Mert nyilván csak te értesz egyedül a lovazáshoz ... Esetleg nem vagy a volt Budapest Tv alkalmazottja ? Mert azok állapítottak meg látatlanban a dolgokat ,az eszed is méltóan kicsi és korlátolt a csapatukban való szerepléshez.
2015. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
60%

Szerintem igaza van a 7es válaszolónak!

Amit a kérdező linkelt videó abban direkt csak a bukások vannak, attól még nem biztos, hogy rosszul lovagol a lány és "nem tud bánni az állattal! A lovat meg inkább csak idegesíti."

Szerintem minden lovas esett már és mindenkinek vannak hibái, ettől még nem lesz valaki rossz lovas.

2015. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!