Kezdőoldal » Állatok » Lovak » El lehet felejteni lovagolni?

El lehet felejteni lovagolni?

Figyelt kérdés
2017 nyarán voltam utoljára lovas edzésen, de különféle okok miatt abbahagytam. Biztosan ültem mind a 3 jármódban anélkül, hogy gátolnám a lovat és 80cm-ig ugrattam. 2017 végén még voltam egy terepen, de ennyi, azóta nem ültem lovon...most valamiért megint kedvem kaptam hozzá, csak félek, hogy nemigen menne, esetleg futószárra kényszerülnék. Van itt olyan aki kihagyott pár évet?
2019. dec. 20. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet elfelejteni, max. kicsit gyengébb lehetsz, ha kihagytál pár évet. Az nem gond, ha első alkalmakkor futószárra tesznek, így felelevenítheted a tudásod.

Én kb. 20 év elteltével kezdtem újra lovagolni (igaz, nem haladó szinten), pár alkalom után már ment úgy, mint régen.

2019. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!