Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El lehet felejteni lovagolni?

El lehet felejteni lovagolni?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és csak pár hónapja lovagolok de már osztályban.Minden héten mentem eddig de éhány hete nem voltam. Előfordulhat hogy ezután roszabbul fog menni vagy bizonytalan leszek amikor újra lóra ülök?
2012. febr. 3. 21:35
 1/2 anonim válasza:

Kezdőként még az ta keveset is hamarabb elfelejtheted amit már tudsz, ha mondjuk fél évig nem ülsz lóra (teljesen szerintem mondjuk nem, csak részben)

De aki már 10 éve lovagol az tuti nem felejti el egy hamar, szóval nem okoz neki túl nagy kiesést ha mondjuk fél vagy 1 évig nem ül lovon, persze utána mindenképpen az első alkalom elég furcsa lesz, de a 2.-ra sztem már visszazökken az ember...

Ha viszont 10 éve nem ült már az illető lovon akkor előről kell elkezdeni mindent. :(

2012. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem nem nem nem lehet csak esetleg nem vagy formába,de elfelejteni nem lehet.
2012. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!