Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudnék inspirálodni?

Hol tudnék inspirálodni?

Figyelt kérdés

Önnálóan lovagolok, többnyire edző nélkül. Szeretném változatossá tenni a lovaglást.


Rudakkal ez megoldható lenne. Instán néha szoktam látni nagyon jó és ötletes földre fektetett rúdból pályákat.

Van valahol ilyen oldal ahol ilyesmiket tudnék nézegetni?

Elég nehéz lenne videóból felépíteni egy egy pályát.


2020. jan. 25. 22:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A tudás sokszor pénzbe kerül... és nagyon jó a könyv amit ajanlottak. Egyebként 2 füzetből áll a második kötet drágább. Ha fejlődni akarsz áldoznod kell rá anekül nehéz lenne. En már össze sem merem számolni mennyi pénzt költöttem szakkönyvekre(edző mellet)a fejlődés érdekébej. De mindenképp keress egy edzőt aki lát kívülről mert sokszor van hogy azt hiszi az ember jó amit csinál de kívülről nézve meg nem. Én rendszeresen fel is veszem az edzéseket videóra hogy utanna vissza nézzem és lássam a hibákat amin javítani kell.
2020. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-esnél a labda! És ez a szakmai jegyzet kb. ahogy olvastam a szerzőkről 30 év tapasztalata. És csak kettő lett lefordítva angol nyelvre, mert van több is, ahogy láttam.


Lényeg a lényeg, hogy egy jó szakkönyv nem kidobott pénz.

2020. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!