Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Huszonéves lányok! Ti milyen...

Huszonéves lányok! Ti milyen cipőben jártok most tavasszal? Honnan tudnék inspirálódni?

Figyelt kérdés
A tavalyi cipőimet teljesen lejártam, még mindig a csizmámban járok, de az nagyon vastag, belesül a lábam. Sürgősen szükségem lenne új cipőre. Nézegettem már a ccc és deichmann kínálatát, de nem ájultam el tőlük. Ötletek?

2017. márc. 16. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam most a slip on a nyerő.
2017. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Adidas EQT Support Adv, tegnap hozta a futár, imádom. :)


Én a Deichmannban nem igazán vásárolok, mert kb 2-3 hónap alatt tönkrementek az ott vásárolt cipőim.

Ha már plázás bolt, akkor inkább Zara, Office, Stradi, vagy Pull&Bear.


De most a Gucci új slipperje is teljesen rabul ejtette a szívemet, pedig ezelőtt nem tartottam szépnek. Viszont egyre jobban szemezek vele, hogy azt is beszerzem.

2017. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nőiesebb fazonra gondoltam, ez túl sportos számomra. Tudtok esetleg ebben segíteni?
2017. márc. 17. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nőiesen öltözködsz, ezek a sliponok is tudnak csinosak lenni.


[link]

2017. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha hosszú, rohanós napom van, akkor nike roshe two, egyébként meg szeretem az oxford cipőket, vagy a Gucci koppintás loafereket. Nem öltözök túl csajosan hétköznap, úgyhogy én ezeket szoktam.

[link]

2017. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!