Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Inspirálódni szeretnék. Ti...

Inspirálódni szeretnék. Ti mit kaptatok 18. szülinapotokra? Főként lányok válaszát várom. :-)

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 17:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
68%
Magyar értelmező kéziszótárat.
2017. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tessék?
2017. jún. 1. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Úgy látszik, az elsőnek nem segített az ajándék :)

Én arany ékszereket kaptam.

2017. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
47%
#3: Alig várom, hogy az állításod valamivel alátámaszd. :)
2017. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Gitárt (F)
2017. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ékszereket kaptam a szüleimtől. A rokonoktól pedig pénzt meg képeslapokat.
2017. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fruzsi2012 válasza:

csatlakozom az 1-eshez!

kérjél egy magyar értelmező kéziszótárat, de ha még mindig nem érted, miért, akkor segítek

inspirál szó jelentése:

ösztönöz, késztet

2017. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy nem magyar vagyok😂

De oké, bár szerintem még mindig van értelme, amit írtam. De köszönöm, hogy ilyen értelmesen a kérdésre válaszoltatok. Itt az embert csak szekálni tudják, minden kis hibát szóvá tesznek, ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának.. köszönöm nektek, nem csalódtam bennetek

2017. jún. 5. 22:37
 9/11 anonim válasza:

A sok okos beregisztrál, hogy beszólogasson másoknak, mert olyan nyomorult az életük, hogy egy ilyen oldalon elégítik ki a patkánykodásukat.

Szóval, amit szeret, ha van hobbija.

Ékszer, esetleg ezüst karkötő.

Glavírozott kulcstartó közös képpel pl. :)

Vagy nézd meg milyen sminkeket használ és vegyél neki egy csokor virág mellé.

Én a barátomnak szülinapjára kiraktam kis gyertyákból szívet, mellé egy pezsgőt és a kedvenc parfümjét.

2017. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A Tengerész ***** válasza:
100%
Én ugyan nem lány vagyok, de a 18. születésnapomon léptem be életem első munkahelyére. EZ volt az "ajándék". Mondjuk ez 54 évvel ezelőtt volt, akkoriban kicsit kisebbek voltak az ilyesféle elvárások. Szülinapra nem kapott senki semmit, névnapra (miután apám és én is Vilmos-ok vagyunk) anyám cseresznyés rétest sütött és ez remek ajándék volt. Ma is érzem az ízét, kívánok neked olyan ajándékot amire fél évszázad múlva is emlékezni fogsz!
2017. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!