Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az angolok miért mondják az...

Sssaszem kérdése:

Az angolok miért mondják az ügetést, hogy galopp ügetésbe indítja a lovát, ha vágta akkor kentert mond?

Figyelt kérdés
Ugye angol videót nézek, aki lovagol a lovon. Nézze meg valaki. Az a címe, hogy Tara.

2020. febr. 6. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem értem teljesen a kérdést, de megnéztem egy videóját, az alapján teljesen normálisan használja a szavakat.

Walk=lépés

Trot=ügetés

Canter-ez egy “összeszedettebb”/munka vágtát jelent általában, 3 ütemű

(Gallop-4 ütemű, gyorsabb/nyújtottabb vágta, bár ezt nem hallottam hogy mondaná a hölgy)

2020. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben a videóban egy férfi mondja a parancsszavakat, hogy walk= lépés, ügetés= galopp, vágta= Center.
2020. febr. 7. 07:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja még egy azt mondja az angol lovas, hogy and gallop? miért mondja ügetésre, hogy "and gallop" holott az ügetés nem galopp?
2020. febr. 7. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy 1. A galloppot összekeveri a vágtával, 2. A lovas nem ugratta be vágtába a lovat amikor kellett volna
2020. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!