Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem lenne rossz ötlet lovat...

Nem lenne rossz ötlet lovat venni?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kanca a lovardába ahova járok. Eladnák nekem ha szeretném, ottani tenyésztésű ló(shagya arab). Már egy ideje lovagolom néha szóval ismer már engem. Egyszerűen egy csodálatos ló, jó mozgású, és hihetetlenül jó idegzetű és jóindulató. Nem nagyon találkoztam még ilyen jófej lóval. Az a dilemmám hogy meg szeretném venni de nem tudom hogy megérné e. Jövőre kezdek az egyetemen(ha minden jól megy), Budapesten és nem tudom lenne e elég időm a lóra, ráadásul ő otthon maradna ami két órára van Pesttől. Nem tudom mit csináljak mert ezt a lovat úgy érzem vétek lenne elengedni de nem akarom hogy kihasználatlanul álljon a boxban. Van esetleg valaki aki járt már hasonló helyzetben?

2020. ápr. 23. 17:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs soha alkalmas időpont, ráadásul az ember nem tudja milyen élet és anyagi helyzetben lesz 10-15 év múlva. Én érettségire kaptam lovat, az egyetem mellett még hét közben is ki tudtam járni hozzá, munka mellet már csak hétvégente, az utóbbi kb 2 évben már annyit se...Már 10 éve megvan a ló most 18 éves és bár már alig van időm kijárni (havi 1-2 alkalommal egy laza terepre megyünk) nem bántam meg. Jó helyen van egy magántanyán, sajátjaként szereti a tulaj, kinn van egész nap.Ha az anyagiak adottak én belevágnék :)
2020. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es most komolyan egy középsulis honnan tudja majd mennyit fog ráérni munka mellet, és mennyit fog keresni 5-6-10 év múlva? Szerintem ennek a kérdésnek nincs értelme ebben a formában.
2020. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!