Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van az hogy akárhányszor...

Miért van az hogy akárhányszor felülök a lovamra hátra nyúl sunyítva és seggbe csíp?

Figyelt kérdés
Bárki ülne rá ez van vagy pluszba még ki is rúg hátra. Kipróbáltam, hogy csak ugrok mellette azaz szimulálom, hogy lendületet veszek és felülnék úgy hogy nem is érek a lóhoz és nem nehezkedem a nyeregre, hogy nem-e a háta fáj de ekkor is hátra nyúl és csíp így ezt kizártam. Le lehet erről szoktatni?
2020. máj. 1. 21:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Drága utolsó!!! :) Ezzel utalok arra, hogy nem harap hanem erősen a két ajkával összecsípi a bőröm, a ruhám ahol ér. Szerintem rajtad kívül mindenki akinek van köze lovakhoz értette. De segítségül fogd meg a két kis ujjad nyomdössze a bőröd a karodon erősen. Na mi történt!? Megcsípted magad :) A kérdésre szeretnék értelmes választ kapni! Mit tehetek ez ellen? Valóban nem ismerem a ló múltját lehet bántották de akkor is hogyan lehetne ez esetben kezelni..!?
2020. máj. 2. 09:52
 12/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értem hogy tud megcsípni felszállásnál.

Ha jól szállsz fel nem is ér el.

Szárakat alapból rövidre fogod akkor már nehezebb dolga van de mondjuk rovidebre fogod a jobb oldalit akkor mar vegkepp nem tud majd rád fordulnina fejével.

Ezt addig tudod alkalmazni amíg nem kezd el tisztelni.


Foglalkozz vele sokat és érd el azt hogy tiszteljen.

2020. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Martingál!
2020. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fogd rövidre a szárat erősen hogy ne érjen el de ha próbálkozik valaki álljon meg mellette azon az oldalon amelyeken szállsz fel és határozottan adjon egy pofont neki hogy elkapja Onann a fejet,nyilván nem verni kell itt nem a fajdamon van a hangsúly csak hogy szepen húzza el onann a fejet és azt addig amíg nem viselkedik normálisan
2020. máj. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!