Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kaptatok lovat?

Hogy kaptatok lovat?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mennyire értettetek hozzá, vagy esetleg csak a szüleitek értettek hozzá és ti meg csak kezdő szinten

2020. máj. 14. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
Te ismered az edződet, gondolom szereted, és megbízol a lovas tudásában, szvl sztem nyugottan :) Sőt, talán jobb is... még aktuális a kérdés? Egyébként szerintem jobban jársz ha saját lovad lesz apukádnál, mert ő többet tud tanítani neked :)
2020. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17%

Bemész tecsóba és veszel olyan kolbászt amiben van ló hús is, na így.


Ha leteszed és megtartod úgy hogy az egyik vége felfelé álljon még lovagolhatsz is rajta.

2020. szept. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
18%
Én azt nem értem, hogy ez a lovaglás dolog egy vagyonba kerül, azaz egy ló is simán milliós (vagy többmilliós) tétel, plusz az állatorvos, a tartás meg még egy csomó minden, pl. ha megbetegszik, stb... Ez egy olyan szintű kiadás, amihez vagy durván gazdag a családod, vagy pedig felnősz szépen, dolgozol és idővel meg veszel egy saját lovat. Én ezt máshogy nem tudom elképzelni.
2020. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!