Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most szeretnék elkezdeni...

Most szeretnék elkezdeni lovagolni és van valaki aki ugyan ìgy most szeretne elkezdeni (többi lent )?

Figyelt kérdés
Szóval ha budapesten vagy környékén szeretnél elkezdeni lovagolni akkor lécci írj mert èn is szeretnék de nem akarok egyedül egyik barátnőm se szeretne lovagolni de lécci írjon az akire ezek igazak és felveszem vele privibe a kapcsolatatot(tudom furán hangzik) megértem ha így senki nem fog írni de akkor legalább kérek pár ötletet hogy hova budapesten belül,megfizethető áron,kedves oktatók versenylehetőség. Meg van mégegy kérdésem tudom sok szóval az hogy versenyre csak sajátlóval lehet menni ?

2020. máj. 16. 17:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Én is szeretnék elkezdeni lovagolni majd pest környékén. Ha gondolod írj
2020. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Réka vagyok válasza:
Szia én Dunakeszire járok a vágta lovasiskolába ott ugratni csak saját lóval lehet. ügyességi versenyre viszont visznek és saját ló se kell a versenyre és figyelnek rád az edzők és a társaság is kedvező
2023. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!