Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyenkor elaltatják a lovat...

Ilyenkor elaltatják a lovat vagy meg lehet menteni a lábát?

Figyelt kérdés

[link]



0:33 után látszódik hogy a lónak a lába el van törve. Ilyenkor még megtudják menteni a lábát vagy elaltatják?



2020. aug. 24. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10 én is így vagyok vele.

De a lóversenyben szó sincs ló és lovas kapcsolatáról (magas szinten, csak zsokét bérelnek)

2020. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akkorsem korrekt a vágóhíd. Fényévekkel humánusabb az altatás.
2020. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy humánosabb, de nekik fontosabb az üzlet, ebből élnek meg.
2020. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez csak a mostani PC felfogás miatt van így, amit ráerőltetnek az emberekre.
2020. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

<< A kedves állatvédő vegánok pedig az ilyen jellegű problémákkal is foglalkozhatnának, nem csak az ikeas húsmentes husgolyó zabálással. >>


El vagy tévedve, mert pont a vegánok foglalkoznak harcosan (többek között) ilyen jellegű problémákkal, hogy be kellene zárni az állatok kihasználását támogató intézményeket (lóversenypályák, delfináriumok állatkertek, cirkuszok stb.)

Ugye ők nem hajlandóak állatokon tesztelt illatszereket, bőrcipőt stb sem venni. Tejterméket sem, mert az állatok kihasználását teljes egészében ellenzik, nem csak a húsevés céljából megölésüket.


Az ikeás húsmentes húsgolyó a legáltalánosabb (és leginkább kompromisszumokra hajlandó) szélesebb vegetáriánus vásárló rétegnek van. Az Ikea persze ezt sem azért árulja, mert annyira megsajnálta az állatokat, csak felismert egy kihasználatlan üzleti lehetőséget abban, hogy van aki "zabálja".

2020. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Az a vicc, hogy a vegánok magát a lovaglást is ellenzik, több helyen is találkoztam vele, vegyük pl. ezt a külföldi videóst, akit gyakran nézek:

https://www.youtube.com/watch?v=rMSjwE_jEfo&t=998s


A lóversenyt és a rodeókat én is állatkínzásnak tartom, de ne essünk túlzásba kérem!

2020. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%

Annyi biztos, hogy vegán étrend mellett az emberiség kihalt volna.


Csak egyesek jó dolgukban nem tudják, hogy mit csináljanak.


Akik éheznek Afrikában, az egyiksem vegán például.

2020. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!