Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat ajánlotok?...

Milyen lovat ajánlotok? Tippek lóvásárláshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék lovat, kezdő vagyok, 6 éve lovaglok, 2 éve ugrok és most felesbertartó vagyok, ugyh a lógondozásban jobb vagyok mint pl egy iskolalovas (ezt a lovasiskolámból kiindulva mondom, mert ott nem tudnak lovakat gondozni, csak lovagolni). Ugrani és terepre szeretnék vele menni (ill. versenyre ha eljutunk arra a szintre). 4-10 éves lóra gondoltam, mert sokáig szeretnék vele együtt lenni. Magyar sportló és kisbérik, amiket néztem, főleg az áruk miatt, de igazából bármi jó. Szerintetek milyen fajta lenne jó, ami nem is drága és jól ugrik? Ill. szerintetek érdemes lovat venni? Tudtok jó weboldalakat (lovasok.hu-t nézem :))? Tippek lóvásárláshoz?

2020. szept. 6. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha ilyen fiatal vagy, szerintem végezd el előbb a középiskolát és utána vegyél/vegyetek lovat. Persze egyetemen is vannak kemény időszakok, de sokszor nem kell mindennap bejárni, mint a középiskolába.
2020. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, azért irtam, hogy nem holnap veszek :D De a tippeket, tanácsokat még mindig szivesen hallgatok, és remélem senkit nem fog befolyásolni a korom, amikor választ ír... :)
2020. szept. 7. 18:33
 13/13 Sssaszem ***** válasza:
Szia! Két éve vettem a lovat, (Goldit) egy lánytól, ugye családban volt egy tanyán. A lány nagyon szeret ugratni, mert a ló csak 50 60 cm- magasat ugrott. Annál nagyobbat nem ugrik. És ezért eladta nekünk a lovat. Én nagyon nagy szerencsével jártam, mert becsületesek voltak és minden kérdésre válaszoltak. Ja nem voltak kupecek. Pont jó lovat vettem magamnak.
2020. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!