Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az első ló vásárlása?

Az első ló vásárlása?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A ló vásárlásnál mindenki azt mondja,hogy nem szabad az első lovat megvenni akit megnézünk,de mivan ha én abba a lóba szeretek bele?Akkor érdemes megvenni ha én őt találom álom lónak de ő az első?(Nagyon ritka,hogy tetszene egy ló igazán)

2020. okt. 15. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

"Nagyon ritka,hogy tetszene egy ló igazán"


Szerintem a ló akkor nem neked való, inkább hanyagold a történetet, ez nem egy kutya, vagy egy kocsi.

2020. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy lovat nem pár évre vesz az ember és a gyógyítása sem olcsó, ha valami baja van. Nem baj, ha tetszik az embernek egy ló, de a hátterét akkor is alaposan meg kell vizsgálni, nehogy utólag derüljön ki, hogy pl. versenyen lestrapálták.
2020. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerettél bele, hanem beleestél abba a hibába, ami miatt tanácsolni szokták, hogy nem szabad megvenni az elsőt. Elképzelted, hogy a tiéd, és nem tudod objektíven nézni.

Attól persze még lehet, hogy jó a ló. De az alapján, amit elmondtál (pl. nagyon ritka, hogy tetszene egy ló igazán) azt tudom leszűrni, hogy sajnos alkalmatlan vagy arra, hogy objektív szempontok alapján tudj lovat választani. Nem bántásból.

2020. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elnézést,elég félre érthetően fogalmaztam😅Van egy ló akit jelenleg bérlünk viszont ő nem alkalmas ugrásra.A lovak tetszenek meg minden,csak ritka az amelyikkel el tudnám képzelni magamat a jövőben vagy ,hogy fogalmazzak.Papíros ló,ménesből szóval a háttere oké.
2020. okt. 15. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Én sose vettem, mindegyik befogadott.
2020. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Megnézték más lovakat is? Próbáld ki, hogy elképzelsz egy pár napig egy másik lovat, amit kipróbáltál. Tényleg, ne is gondolj az elsőre. Válogass neki felszerelést, képzeld el hogy mit fogtok eggyütt gyakoroloni, stb. Utána talán kicsit objektívebb leszel. De szerintem inkább keresgélj tovább. Nem csak egy jó ló van a világon/országban.
2020. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy ideje nézegetek oldalakon viszont ő az első akit elmentünk megnézni
2020. okt. 15. 17:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor válaszd az elsőt, ha megnéztél és kipróbáltál még legalább másik kettőt is, hogy legyen összehasonlítási alapod. Ha ugrani is akarsz, akkor edzővel menj és ugrómunkában próbáld is ki, mert manapság nem gombokért adják az ugrólovakat, nagyon nem mindegy mire adsz ki annyi pénzt.
2020. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Néhány év múlva valószínűleg úgyis más hobbija lesz, arra az időre meg majdnem mindegy, milyen lovat vesz.
2020. okt. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Évek óta lovaglok nem hobbi szerűen szóval ezt kétlem
2020. okt. 16. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!