Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Normális, hogy csak ilyet keres?

Normális, hogy csak ilyet keres?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel mindketten lovaglunk 8 éve. Egy helyen. Neki a szülei megengedték, hogy vegyen egy lovat. És ő csak pej, 4 éves, holland sportló kancát keres. Más szóba se jöhet. Szerintem nem is érett rá! Csak menőzni akar, hogy van egy lova. Mit tegyek?

2020. okt. 21. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Fogadd el, örülj neki. Nyugodj meg, majd neked is lesz.
2020. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Lovat akarsz századik rész.
2020. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ahhoz se lenne kozod, ha csak azert akarnanak neki lovat venni, hogy legyen mit bamulnia az ablakabol :D Termeszetesen ez abszurd, de ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem a te dolgod :) Nem tudom, hogy kinek vagy kiknek az agyszulemenyei ezek az ertelmetlen lovas kerdesek, de elegge unalmas mar.
2020. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Istenem, most éppen a "barátnőd" akar lovat?
2020. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Innen keresgethet.


[link]

2020. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
12. évad. 23.epizód...😂😂😂😂😂
2020. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi lett a 9milliós lóval, amit a tesódnak vettek? 😁😎
2020. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Lehet az ő szülei jobban megengedhetik maguknak, hogy vegyenek neki egy díjugrató kancát, másodszor pedig lehet téged nem tartanak tapasztaltnak erre.

Akik tehetségesnek gondolnak úgyis megtalálnak, aztán lehetsz akármilyen anyagi helyzetben nem az fogja őket izgatni, hanem hogy mit tudsz felmutatni.. ez így megy minden lovardában, kivéve akik csak a pénzt halásszák.

Mielőtt jönnél azzal, hogy hülyeségeket beszélek 6 éve díjugratom, szóval pontosan tudom mit írok.

Amit tanácsolni tudok ha nagyon szeretnél lovat, szépen diákmunka, vagy bármilyen munka, majd amikor elég pénzed lesz megveszed a lovat. Aztán ha anyuka és apuka lesz olyan kedves el is tartják neked, és nem kell ezen rágódnod éhen hal-e vagy sem.. nem tudom hány éves vagy, de egy ló eltartása nem havi 30k, és még alacsony összeget mondtam.. belegondoltál abba mi lesz vele ha beteg lesz? Viheted állatorvoshoz, fizethetsz fél millákat, majd reménykedhetsz megúszta egy 3 hetes pihentetéssel.

Hármaskámnak igazat adok, nem a te dolgod, ha egy ménest venne akkor sem szólhatnál bele.

És ha a legjobb barátnőd valóban a legjobb barátnőd lenne, örülnél a boldogságának nem pedig azon lennél hogyan tudod ezt megakadályozni..

2020. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező az lenne a kérdésem nálatok menőzésből tartják a lovat? Hogy csak legyen, majd a lovászfiú gondozza?
2020. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Wtf most láttam ennek a barátnő szemszögéből lévő változatát :DD
2020. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!