Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat vegyek?

Milyen lovat vegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve járok lovagolni rendszeresen és most úgy érzem kész vagyok gondozni a saját pacimat.Két legfontosabb dolog hogy hegyes fejū éjfekete legyen.

Hány éves lovakat érdemes nézni?

Válaszokat elõre is köszönöm.


2020. nov. 6. 09:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
#19 Ne írj ilyeneket, mert megcsinálja! Kinyíratja magát. Ha értene a lovakhoz, csak röhögne, de szerintem már fent van a lovasok.hu-n és nézegeti az 1-2 éves arab méneket.
2020. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Uristen a 19. vagyok, bocsi, vicceltem, nehogy komolyan vedd, a legprofibbak is félnek a arab csődöröktől... tènyleg sorry
2020. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy érdekes módon nekem az arab csődörök sosem okoztak gondot, a nagyobb testű lovak annál inkább.

Az arabokat könnyebben 'közre tudtam fogni', meg nem is tudtak olyan durvákat bakolni mint egy 180as ló vagy egy dominánsabb kanca.

Nem értem mi ez az arab csődör fóbia, pedig sokaktól hallottam már.

(Amint utaltam rá ültem már arab csődörökön)

2020. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
#23 Te lehet kijössz az olyanokkal, vannak ilyen emberek is. Én nagyonis megértem ezt a “fóbiát”. De akkor sem egy ilyen kérdésnél kellene ajánlgatni, mert a kérdezőnek 0 fogalma az egész lovazásról.
2020. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%

Drágám, könyörgöm...

Fél éve jársz lovagolni. Lehet most úgy gondolod jaj de szép jaj de jó, persze ez maradhat így, de kérlek, fél éve lovagolsz, egy lovat nem lehet ennyi tudásból eltartani! Akik írták hogy jobb lenne még az iskolalovakon maradni, igazuk van!

23 éves vagyok, amióta az eszemet tudom lovagolok! Tini koromban voltak olyan eséseim hogy olyat senkinek nem kívánok, de rengeteget tanultam belőlük. Hidd el nekem, 4 éves koromtól lovat akartam. De ez egy hatalmas nagy felelősség! Idő, pénz, gondoskodás, tudás! 3 éve úgy éreztem, ezek mind megvannak nekem. Gyűjtöttem, gyűjtöttem és gyűjtöttem és megvettem a lovamat. Igen, kb. 20 év lovaglás után.


Egyet mondok neked: most NE.

Hidd el, ha ez a te utad, ez az idő úgyis eljön, de nem fél év tötyörészés után.

2020. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

hegyes fejū éjfekete??

múltkor meg nem fehéret akartál?

amúgy beismerte valamelyik kétrdésnél hogy trollkodik...szilveszerre akar egy frappáns évaszárót a hülyéje

2020. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!