Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az iskolalónak edzés előtt...

Az iskolalónak edzés előtt vagy edzés után adjak almát, répát?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább edzés után adnék, csak kérdezd meg előtte az oktatót, hogy szabad-e :)
2020. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Pl. amikor legelőre mész érte szerintem adhatsz, ha pl valamit még tanul felülés előtt (pl kantározásnál rögtön zabla bevétele után), amúgy a többi esetben ahogy az előző is írta kérdezd meg. Nem lesz baja amúgy ha adsz neki előtte, de hallottam már olyan sztorit hogy ennek hatására az adott ló rosszabbul dolgozott (mondjuk a körülményeket nem láttam, tehát nem biztos hogy tényleg így volt) .
2020. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tilos adni a lónak, mert volt már belőle eü gond. Max decathlonos jutalomfalatot adunk, de abból is csak 1-2 szemet, mert van benne valami ami pörgeti a lovakat. Aki csemegét hoz, azt begyűjtjük és abrakoláskor arányosan kapják a lovak.
2020. dec. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Newly ***** válasza:
23%

Edzés után. Szerintem.

Newly

2020. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Newly!

Megtennéd hogy nem köhögsz oda egy csomó kérdés után valami apróságot, ami ugyan nem segít, de nem is feltétlen igaz, és arra hajaz hogy hátha felmegy a százalék?

Most lepontozhattok, csak Newlynak szól ez.

2020. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!