Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi időn szárad meg a...

Mennyi időn szárad meg a homok lovaglásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már negyed éve nem lovagoltam. Nagyon hiányzik. A lovak az életem! Úgy érzem depressziós lettem. A kis lelkemnek a lovaglás volt a "gyógyszer".

Minden percben, órában, hónapban a pacikra gondolok.

Na de térjünk a lényegre.

Régen hetente mentem. Kb október volt mikor egyre esősebb volt az idő, így nem mehettem. Aztán eljött a december és az oktatóm elhatározta, hogy vesz a körkarámba homokot (bocsánat nem tudom mi a neve) ugye lovaglásra... Azt mondta még nem száradt meg azóta sem.

Nem értek ehhez, ezért lovasok kérlek mondjátok meg hogy mennyi időn belül szárad meg a homok.

Őszintén fogalmam se volt, hogy száradnia kell stb.

Tudom hülyének néztek 😰 bocsánatot kérek ha nem értitek a kérdést, vagy ha hülyeséget teszek fel. Na meg a perfect fogalmazásom!*5



#homok #Lovasokfigyelem
2021. jan. 26. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk egy nagyobb eső után is 2 max 3 napon belül lovaglásra alkalmas a pálya.
2021. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem jó a pálya vízelvezetése, így hiába rakott le az edződ homokot, kb. tavaszra fog kiszáradni.

Normál esetben eső után, ha naposabb, szelesebb idők vannak akkor pár nap alatt ki kéne annyira száradnia, hogy lehessen rajta lovagolni.

Valami komplexebb talajmunka kéne ahhoz a pályához, hogy ha van lehetőség akkor fedeles vagy terep tavaszig.

2021. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!