Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dechatlon nyereg vélemény?

Dechatlon nyereg vélemény?

Figyelt kérdés
Valakinek van/volt olya? Milyen strapabíró, minőségű, kényelmes? Vagy hol lehet olcsó és jó nyergeket venni?(Nem szeretném ha 200.000 felett lenne, szóval inkább 100.000 környékén legyen, értelemszerűen használt is lehet) Facebookon érdemes nézni? Dechatlon nyeregemelő vélemény?

2021. febr. 14. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban attól függ, hogy illeszkedik-e annak a lónak a hátára, amire kerülni fog. Másodsorban az adott lovas ülésétől is függ kinek mi kényelmes. Így lehet, hogy neked jól beválik, de az is, hogy egy hét után el akarod adni. Az ilyen 100 E környékén kapható új nyergek általában 4-5 évig bírják. Sokkal jobban megéri használtan nyerget venni, ott is ugyanezek a szempontos érvényesek, csak fontos megemlíteni, hogy ellenőrizni kell, hogy nem-e törött valahol a nyereg, stb. Egy használt vagy alig használt bőr nyereg, ha ápolva van simán kibírhat 10-20 évet is.
2021. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazad adok az előző válaszolónak. A Decás nyereg nem rossz, HA illeszkedik a lóra és hozzád is passzol.

100.000Ft környékén viszont már elég jó márkájú használt nyergeket kapni, annyi hogy ki kell próbálni és ha nem jó akkor alakíttatni rajta nyergessel, ha lehet. Ha meg nem akkor nem megvenni, hanem keresni másikat. Facebook lovas csoportban magánszemélyektől tudsz venni vagy Nyeregvilág, KrauszCentral, NyergesSziszi oldalakon.

A Decathlon nyeregemelői nem nagy eresztések, inkább csak dísznek jók, a baris jó volt, de tudtommal azt már nem igazi szőrből csinálják.

2021. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egy nyeregnek márkásnak meg vagyon pénzbe kerülni hogy jó legyen érdemes bört venni.

Nekem fouganzás univerzális bőrride nyergem van asszem ez a neve és szuper 3éves és semmi baja 110.000ft volt asszem.

2021. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok nyeregemelöm is onan van és én nagyon szeretem.
2021. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
[link] 4es és 3as vagyok nekem ilyenem van es nagyon sz3retem semmi baja.
2021. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És még mindig 3as milyen lóra tennéd
2021. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyló, magyar sportfélvér, és díjugratásra használnám, terepre járnék, ilyesmi, de hobbi szinten maradnék, max 1-2 háziverseny. Nagyon köszönöm a válaszokat, ment mindegyikre a zöld pipa, mert mindegyik hasznos volt :)
2021. febr. 15. 19:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak azért mert ha ngyon széles hátu ló nem ajánlom ezt a nyerget max egy minőségi nyeregemelővel azzal működik.
2021. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, okés, köszi
2021. febr. 15. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A széles hátú lóra nyeregemelővel sem lesz jó, ha amúgy nem passzol a nyereg. Elfedi ideig-óráig a problémát, de közben szépen lassan tönkremegy a ló háta.

Sportló alkatra könnyebb nyerget találni, itthon széles lóra sajnos nagyon nehéz.

2021. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!