Kezdőoldal » Állatok » Lovak » "Rajtam lovagolhatnál", nem...

"Rajtam lovagolhatnál", nem unjátok?

Figyelt kérdés

Biztosra veszem, hogy minden lovas aki valaha is próbált ismerkedni megkapta már ezt a mondatot, amikor kiderült róla, hogy lovas.

Szerintem elsőre sem túl jó duma, sokadjára pedig egyenesen idegesítő. Ti hogy vagytok ezzel? Hogyan lehet elmondani valakinek, hogy lovas az ember, anélkül hogy ez lenne rá a válasz? Tudom, hogy csak az idióták válaszolják ezt, és van aki normálisan tud reagálni, de megöl a kíváncsiság hogyan lehetne elkerülni ezt.



2021. márc. 13. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Rohadtul unom már!
Nem mondták még nekem soha.
Nekem nem mondták még, de hallottam már másoktól.
Engem az sem zavar ha mondják.
Én szoktam mondani
54 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Mindenhol vannak ilyen dumák. Pl. a sakmámnél is van 2-3 olyan szar poén, amit kb. 1000000-szor hallottunk már mind.
2021. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem mész bele? "Legyen, lovagolok rajtad", hozod a nyerget, felszereled, ráülsz, csizma zár, menjen át azok a kis Xen!!!
2021. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2es! de dila vagy XDDDD

Nyilván egy ilyen reakcióért csak még hülyébb lovaskislánynak néznének, de azért értékelem a humorod :)

2021. márc. 13. 12:40
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem. Mert aki ennyi értelmi szinttel rendelkezik azzal nem megyek randira :)
2021. márc. 13. 12:51
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Erre azt kell válaszolni,hogy a lónak nagyobb van,úgyhogy ő szóba sem jöhet!
2021. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

sokan 40 éves kor felett is meg vannak rekedve azon a szinten, hogy 16-17 éves korra jellemző szexuális töltetű vicceiket mondják még mindig. de egy 60 éves fószer is volt, hogy ugyanazokat a "vicceket" mondogatta, amiket én 17 évesen hallottam utoljra, és akkor még jó vicc volt.

talán kérdezd meg tőlük, hogy még mindig a tinik szinjtén vannak-e.

2021. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
95%

A kérdésedben van a válasz.

"Csak az idióták válaszolják ezt".

Gondolom nem szeretnél idiótákkal ismerkedni, így ez a válasz remek szűrő. Ne reagálj rá, hagyd ott a fenébe.

2021. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
14. Jogos, igazad van :)
2021. márc. 13. 13:13
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

"Talán kérdezd meg tőlük, hogy még mindig a tinik szinjtén vannak-e."


Te meg még mindíg nem vagy azon a szinten, hogy "komplex személyiség", további jó majmolást!

2021. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

#12: Véletlenül dobta fel a kérdést az oldal, de ezzel a kommentel abszolút egyetértek



Fájdalmasan kínos szituáció, és rossz "humorra" vall, amikor valaki ilyen öreg poénokkal jön, és nem veszi észre magát

2021. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!