Kezdőoldal » Állatok » Lovak » "Rajtam lovagolhatnál", nem...

"Rajtam lovagolhatnál", nem unjátok?

Figyelt kérdés

Biztosra veszem, hogy minden lovas aki valaha is próbált ismerkedni megkapta már ezt a mondatot, amikor kiderült róla, hogy lovas.

Szerintem elsőre sem túl jó duma, sokadjára pedig egyenesen idegesítő. Ti hogy vagytok ezzel? Hogyan lehet elmondani valakinek, hogy lovas az ember, anélkül hogy ez lenne rá a válasz? Tudom, hogy csak az idióták válaszolják ezt, és van aki normálisan tud reagálni, de megöl a kíváncsiság hogyan lehetne elkerülni ezt.



2021. márc. 13. 12:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
"Éhes disznó makkal álmodik". Én ezt szoktam mondani. Ezzel úgy meg szégyenül, hogy messze kerülni fog téged.
2021. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%
Lovassal alapból nem kezdenék. Tudod ki hallgatja reggeli ebéd vacsora mellé , ló ló ló.
2021. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
Rajtam lovagolhatnál! 😉
2021. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Köszönjük moderátorainknak, hogy eltakarították innen a szemetet.
2021. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Mivel ez konkrétan szexuális zaklatásnak minősül, én szóvátenném ezt, kitoldva azzal a kérdéssel, hogy milyen pszichés fixáció okozza azt, hogy így, verbálisan próbálja meg kiélni magát ahelyett, hogy normális szexuális életet élne?
2021. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Lepontoztátok a 12est, ahogy látom. Az a helyzet, hogy a legtöbb emberhez tényleg nem való lovas, pont ezért. Akit távolról sem érdekel a lovas téma, vagy nem szeret róla beszélgetni, annak tényleg nem is való lovas. Én ezért nem pontoznám le, hisz csak magáról beszélt, hogy személy szerint neki nem való.
2021. márc. 13. 14:49
 17/21 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor hozzátenném, hogy nem minden lovas beszél 0-24 a lovakról. (kivétel erősíti a.. )
2021. márc. 13. 14:50
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Csak herélt lovon lovaglok!
2021. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a furulyások tetszenek még. Amikor egy csaj megmondja, hogy fuvolán/furulyán/oboán stb játszik és akkor elsütik azt a poént, hogy "az én furulyámon is játszhatnál" 🤣🤣🤣
2021. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%
Szívesen de előtte had fúrjak rá kellő számú lyukat :D
2021. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!