Kezdőoldal » Állatok » Lovak » "Rajtam lovagolhatnál", nem...

"Rajtam lovagolhatnál", nem unjátok?

Figyelt kérdés

Biztosra veszem, hogy minden lovas aki valaha is próbált ismerkedni megkapta már ezt a mondatot, amikor kiderült róla, hogy lovas.

Szerintem elsőre sem túl jó duma, sokadjára pedig egyenesen idegesítő. Ti hogy vagytok ezzel? Hogyan lehet elmondani valakinek, hogy lovas az ember, anélkül hogy ez lenne rá a válasz? Tudom, hogy csak az idióták válaszolják ezt, és van aki normálisan tud reagálni, de megöl a kíváncsiság hogyan lehetne elkerülni ezt.



2021. márc. 13. 12:32
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
Régi kérdés, de már ott elakadtam, hogy minek ismerkednél olyannal, aki olyan retartdált, gyerekes és nyomulós, hogy ilyen ízléstelen poén jut eszébe arról, hogy te lovagolsz. Én nem vagyok lovas, még is 2 kezemen nem tudnám megszámolni, hogy hány ilyen paraszttal volt "dolgom", aki ugyanezen a szinten van. Az ilyen leírja magát rögtön, inkább köszönd meg az ilyennek, hogy kiderült az agyi szintje. Ilyenekkel úgy sem akarsz gondolom ismerkedni meg kapcsolatba bonyolódni, aki meg normálisabb ennél, annak úgy sem jut eszébe ilyen a lovaglásról :D az meg más tészta, hogy ha már együtt vagytok x ideje, akkor ezzel viccelődik, az még poénos is tud lenni.
2021. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!