Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglócsizma szárát hogyan...

Lovaglócsizma szárát hogyan érdemes tágítani?

Figyelt kérdés
Rendeltem internetről egy bőr lovaglócsizmát, ami nagyon megtetszett, és jó áron is volt. Sajnos a vádlimnál elakad a szára, hogyan lehetne tágítani, és mennyit?
2021. márc. 25. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kend bőrápolóval (balzsam, olaj, zsír, stb), és használatkor nyúlni fog. Amikor felveszed vigyázz h ne húzd fel a sarkad és ne feszítsd meg a vádlid. Ha sikerül feloperálni akk majd nyúlik használatkor.
2021. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Legelöször azt nézd meg, hogy valoban IGAZI!!! bör-e??
2021. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Fix szárú? Esetleg vizes ruhával ki lehet sámfázni vagy vidd el cipészhez, az is tud rajta valamennyit segíteni, de sajnos vannak reménytelen esetek, akkor csak az eladás segít....
2021. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Természetesen igazi bőr, jó minőségű.

Nem mertem még felhúzni, mert félek, hogy lefele mégnehezebben jönne, bár nem is tudom, egyáltalán fel tudnám-e.

2021. márc. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!