Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy mondjam el az edzőmnek...

Hogy mondjam el az edzőmnek hogy lovardát szeretnék váltani?

Figyelt kérdés

Régóta járok hozzá, nagyon sokat tanultam tőle, sőt. A gond viszont az hogy elég messze van tőlem a lovarda ezért mindig sokat kell utaznom. Valamint szerintem elég lassan haladok (lassan 3 éve tanulom azt hogyan kell vágtázni). Amikor először mentem hozzá megbeszéltük, hogy ugratni akarok tanulni és le szeretném tenni a REV-et. Ne értsetek félre nem azt mondom, hogy profi lovas vagyok és nekem nem kell ennyit tanulni, hanem időközben voltam egy másik lovardában, ahol egy eléggé neves edző tart edzéseket és azt mondta, hogy már rég versenyeznem kéne.


Hogy mondjam el neki, hogy lovardát váltok?


Sajnos az a baj, hogy nem merek más szemébe nézni és megmondani, ha valami problémám van.


A válaszokat előre köszönöm!



2021. ápr. 6. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha gondolod, vigyél neki valami apróságot (pl csoki) és köszönd meg az eddigi munkáját, nagyon sokat jelentett neked. Sajnos magánéleti prolémák miatt (sokat kell utaznod, kevesebb időd jut másra, de ezt nem kell kifejteni) lovardát kell váltanod, de az itt töltött idő miatt már van egy jó alapod.
2021. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Van valami szerződés, vagy ilyesmi ami odaköt? Ha nincs, akkor egyszerűen nem mész többé.
2021. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen csak megmondod hogy már túl messze van, sok mostanában sok dolgod lett de a lovaglásról nem akarsz lemondani. És találtál egy közeli nagyon jó másik lovardát.
2021. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
"figyu Laci, lovardát szeretnék váltani"
2021. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha régóta jársz hozzá és szeretted is meg normális is volt veled akkor nem illik csak úgy faképnél hagyni.

Szerintem én vinnék egy kis ajándékot (pia, csoki, hímzett nyeregalátét vagy akármi) és megköszönném az eddigi munkáját.

Nem kell megindokolnod, hogy miért mész el meg kicsit furán is jönne ki, ha azt mondanád hogy jobb edzőt találtál. Viszont ha jóban voltatok és mindenképp meg akarod indokolni akkor azt simán mondhatod, hogy messze van a lovarda és sajnos ez már nem fér bele az idődbe/költségvetésedbe.

2021. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg neki az eddigi munkáját, és mond meg, hogy ez a lovarda eléggé késik, találtál másikat. Máris több gerinced lesz, mint a lovarda elhagyók 90%-ának.
2021. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Tényleg nagyon sokat segítettetek!

4-es, a te válaszod kicsit érdekes stílusú, eléggé megnevettetett, de azért neked is köszönöm!

2021. ápr. 7. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk azért mennek el, mert nincs normális ugrólovunk, ami volt azt előttünk leamortizálrák. Mindenki ugrani akar, csak hogy hiába marad fent 110 centin, mikor egy rendes combravalót nem tud végrehajtani. Hiába szóltunk a lovardatulajnak, azt mondja jön a haladó helyett 2 kezdő. Addig ok, de mint edző nekem is kell a kihívás, meg a lovaknak is, mert a sok futószárastól, meg épp hogy szabadon közlekedőtől már herótom van, de a pénz nem rossz. Meg az se jó, hogy kötődsz a lovasodhoz és egyszer csak lelép. Általában Facebookon, instán látom, hogy ki hol folytatja. Szóval nagy ügyet nem kell ebből csinálni, kimész, lovagolsz ott egy utolsót és elköszönsz, de a többség eltűnik, mint szürke szamár a ködben...
2021. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!