Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Volt már, hogy megbánta...

Volt már, hogy megbánta valaki a saját lovat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt az oka? És mi lett a lóval? Teljesen saját volt a ló vagy felesben tartotta? Bértartás vagy saját pajtában tartotta?

2021. máj. 10. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
volt
2021. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én megbántam volna ha nem váltok edzőt. Alapvetően rengeteg olyan csajt ismerek, akinek olyan lovat vettek, ami sok neki, és a vége egy csomó esés, félelem, veszekedés, és végül eladással zárult. Volt olyan akinek csikót vettek, volt akinek a lova hiába volt 14 éves, szinte nyers volt, vagy nehéz lovaglású, vagy mind3 közrejátszott.
2021. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Az első feles lovam megbántam és nem a ló miatt, hanem a gazdája szivatott folyamatosan. A lovat meg ugye hamar megszerettem hisz jó ló volt sose gondoltam, hogy ilyen kaliberű lovon ülhetek és az "enyém" lehet. Erre tessék, a gazdája....


Második feles lovam se egy álom ló, nehéz eset, de ettől függetlenül szeretem. Nem bántam meg, de ha ezt tudom, hogy ilyen és van másik választási lehetőség akkor előfordulhat, hogy nem őt választottam volna.

2021. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Igaz nem velem történt, hanem a lovardában ahol régebben lovagoltam. Hozzánem értő szülők, plusz lelkes 13 éves lány kombó. Rájuk beszéltek egy félnyers 3 éves csikót, amit belovagoltként adtak el nekik. Na most már az elején látszott, hogy a lovat be kéne normálisan lovagolni, de még úgyis sok lett volna a gyereknek, hiába mondták nekik többen is hogy adják el vagy költsenek rá, ezek kb 1 évig csak nézegették a lovat, a gyerek heti 1x kijött ápolgatni és ennyi, el is adták végül.
2021. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Hm úgy nézem, ez általános, én is láttam kb ugyanezt mint 4-es. Meg olyat is, ahol egy 5 éves alapszinten belovagolt lovat vettek, hasonló felállásban, a gazdája kiscsaj félt tőle, mi segítettünk, a ló szuper jó volt, imádtam, pedig én se vagyok egy profi lovas (középhaladó hobbista).

Szóval sztem lóvásrálók egy része nem tudja felmérni a saját tudását eddigi tapasztalatai alapján (többre becsüli) + kevés gőze van, hogy mennyit és hogyan kell egy lóval foglalkozni. (nem kétheti egyszer!)

Én nem bántam meg amúgy, hogy 30+ év lovazás után lett saját lovam :-)

2021. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!