Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovagló csizmátok van?

Milyen lovagló csizmátok van?

Figyelt kérdés
Idelye lenne végre vennem egy lovaglócsizmát hosszútávra de nem tudom hogy milyet vegyek vagy hogy hol. nektek honnan van? (az ár nem lényeges elég sok pénzt tettem rá félre)

2021. máj. 13. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Semmilyen
2021. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a horzéból van
2021. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Sokkal használhatóbb a cipő + lábszárvédő kombó. A lábszárvédőt (hopiletet) felveszed, mikor lovagolsz, amúgy tudsz lenni enélkül is. Ha megnézed, versenyen is csak addig van a lovasokon a csizma, amíg lovagolnak, egyébként egy edzőcipőben sétálgatnak, mert gyalogolni, egész nap a csizmában lenni nagyon nem komfortos.


De ha mindenképp szeretnél egy csizmát, akkor nem boltban vennék, hanem Böröcz-cel csináltatnék egyet. Sokkal tartósabb és kényelmesebb lesz hosszútávon.

2021. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék elkezdeni versenyekre járni és eddig mindíg elkértem egy ismerősömtől a csizmályát bemutatókkor de kinőttem ezért akarok csizmát de egyébként én is lábszárvédőtt hordok
2021. máj. 13. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Mégis mi nem tetszett a linkelt csizmában?
2021. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden lovas boltban lehte kapni csizmát, hogyha nem számít az ár akkor szerintem vegyél "márkásabb" lovaglócsizmát mert az több ideig fogja bírni és kényelmesebb is. A horzéban, nagylovasban és mást lovasboltokban is vagy akár internetről is tudsz rendelni a horzeban már 50000ft-tól lehet kapni bőr csizmát.
2021. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!