Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Győriek! Melyik környékbeli...

Győriek! Melyik környékbeli lovardát ajánlanátok haladó/középhaladó lovasnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg is lovagolok, de szívesen fogadnám a véleményeteket a Győr és környéki lovardákról, főleg saját tapasztalat érdekel, de bármit szívesen fogadok. :) Szeretnék gyorsabban fejlődni, ezért érdekelne a válaszotok.



2021. jún. 8. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyik Győrújbaráti lovardába jár az egyik ismerősöm, azt mondja, hogy az nagyon színvonalas és jó!
2021. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még :)
2022. jan. 11. 06:43
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
szőlőhegyi lovarda, szabadhegyi lovasudvar, ha jól tudom mindkét helyen lehetőség van versenyezni
2022. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Ha bárkinek van még tapasztalata, és esetleg bővebben kifejtené, az ne habozzon! ;)
2022. febr. 9. 16:33
 5/8 anonim válasza:
67%
Szia! Én régen Szabadhegyre jártam. Egy idő után el kellett jönnöm onnan mert már nem tudtam tovább fejlődni, meg igazából más dolgok miatt is de most ezt hosszú ide ki fejteni .Ajánlom Krisztina lovasudvart (Győrújbarát) én ott jól fejlődtem. Viszont nincs fedelesük, versenyezni csak saját lóval lehetséges. Ha szeretnél mondjuk versenyezni is akkor Avalon lovasudvart (Abda) vagy Viktória lovas klubbot (Gyirmót) ajánlom.
2022. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%
Még esetleg a Bőny Szőlőhegyi lovasudvart, de viszont csak akkor ha nem zavar a szemét. Én próba lovagláson voltam ott szemét dombok voltak. E mellett eltekintve nem lehet rossz hely, haladóknak díjlovaglást/ugratást tartanak. Bár kicsit drága mert (2éve) mikor ott voltam 4000ft volt hogy fel szereltem a lovat, 20 perc lovaglás kb, utána le szereltem.
2022. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy kifejtetted :)


Sajnos a Szőlőhegyi nekem messze is van, meg kissé drága.

2022. febr. 12. 07:27
 8/8 anonim válasza:
0%
A lovaglás nem sport
2022. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!