Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovastáborba hány évesek...

Lovastáborba hány évesek szoktak járni?

Figyelt kérdés

Vagy a kor az mindegy? Mert vannak teljesen kezdő (kicsi) gyerekek is, de szoktam látni, hogy profibbak is mennek, akik már ugye nyilván idősebbek.

Hány éves korig nem ciki lovastáborba járni szerintetek?



2021. jún. 8. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem főképp a kortól függ, de általában 8-18 év között szoktak járni
2021. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
szerintem egyáltalán nem ciki,és sok helyen van felnőttábor is. De amúgy van olyan lovarda ahol van haladó ttábor és oda idősebbek, profibbak járnak
2021. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában 8-18, ahogy az első is írta, de nyilván vannak haladóbb edzőtáborok is, sokszor saját lóval. De ha cikinek érzed, és elég idős vagy, menj el segítőnek, ne táborozónak. Többnyire örülnek a szervezők is, ha van még egy szempár meg két segítő kéz, lovak között lehetsz, esetleg lóra is jutsz (na, ez a nem biztos)
2021. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem korfüggő, de általában minden táborba más korosztályt sikerül összeszervezni. Ez csak akkor gáz ha pont úgy fogod ki hogy nincsenek korodbeliek...Nekem a velem egykorú barátnőm pl megy táborozni, én meg egy másik lovardába megyek, de nem táborozónak hanem önkéntesnek. (Lovat ápolni lovagoltatni stb). Mindketten 14 évesek vagyunk
2021. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondjuk egy 23 éves furán nézne ki egy táborban, de szerintem ez is belefér. Csak ilyen idősen inkább máshova mennek. Ahova én szoktam menni minden korban van. (7-19)
2021. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!