Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas blogot, havi magazint,...

Lovas blogot, havi magazint, és igényes lovas youtube csatornát ajánlást kérnék?

Figyelt kérdés
Elég hülyén hangzik a kérdés, de az oldal nem hagyja normálisan kiírni. Szóval van valami ma is aktív lovas magazin, csatorna, és netes blog, ami igényes, és szeretitek olvasni?

2021. jún. 17. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
horsebook, szerintem nagyon igényes és jó, hasznos videói vannak
2021. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
58%
Én a Kamilla and me, és a Horse book ajánlom. Mindkét csatorna nagyon jó.
2021. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
47%
Őket én is ajánlom. Ezeken kívül szerintem még nagyon jó a Quality for horses and riders, bár ezen kicsit talán ritkábban jönnek videók
2021. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Idézet az oldal szabályzatából:


"(o) Tilos reklámot közzétenni, üzletszerű kereskedelmi tevékenységet folytatni, más weboldalt népszerűsíteni, linkkampányt, multi level vagy affiliate marketinget folytatni, a többi Felhasználót burkolt marketingtevékenységgel megtéveszteni."


Szívesen ajánlanék csatornákat, csak az a bökkenő, hogy ők ezért pénzt kapnak, ergo szabályba ütközik a közzétételük.

2021. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
horsebook, my life with l&c, kamilla and me, külföldiekből pedik horseclass
2021. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Tehát valaki feltette a kérdést, majd négy alteregot csinálva mindegyikkel a horsebookot népszerűsíti? Lehet. Az Indexen mindig vannak ilyen hülyék, de ott általában le is buknak, mert egy hozzászólásuk van.
2021. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Magyarországon nincs sok lovas csatorna, és azok közül is szerintem a horsebook a legigényesebb. Egyébként én még kamilla and me, és my life whit landc t szoktam nézni azokat is szeretem. Quality for horses and riderst is néztem egy-két videót de az nem tetszett annyira, 1es voltam
2021. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 Tehát szerinted, aki népszerű, azt lehet reklámozni, aki nem népszerű, azt meg tilos? A szabályzat szerintem eléggé egyértelműen fogalmaz és mindkettőt tiltja.
2021. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"#6 Tehát szerinted, aki népszerű, azt lehet reklámozni, aki nem népszerű, azt meg tilos?"

Azt hiszem, te nem érted, mit olvasol...

2021. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
6, na jó :DDDDD
2021. jún. 19. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!