Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Merre lehet a legolcsóbban...

Merre lehet a legolcsóbban lovat kapni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül az eladó lovak között a neten. De vásárláshoz vigyél magaddal egy hozzáértőt, sokszor az olcsó pénzért kínált, agyonig dicsért lovak annyit se érnek...
2010. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
58%

Ha olcsóságra törekszel, akkor a Perui Hintaa Lovat ajánlanám. Olcsó, kis hellyel megelégszik, szófogadó,nagyon keveset eszik, ganézni sem kell.

Ráadásul interneten is lehet rendelni. Hozzáértő véleményét kérdezd ki, mert nem mindegy hogy fenyőből vagy akácból készült. Sok dologra érdemes odafigyelni.


Nekem ilyen van:

[link]

2010. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, megvenni semmi. Arra havi 30-40 alaphangon rámegy, de nekem volt már 100 ezer is. 1 hónapra, nem bértartásban! Szóval ha nincs annyi pénzed, akkor helyből buktad ezt a lovas ügyet, mert bizony nem olcsó, felér egy gyerekkel. Amúgy legolcsóbbak a vágólovak, vagy a haldoklók, kiöregedettek, magyarul a használhatatlanok...
2010. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nehogy úgy járj mint a Nováklaci :))
2010. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem van eladó lovam a neten 100.000 forint csikó
2010. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leginkább csikót szeretnék, és tisztában vagyok a lótartás anyagi gondjaival, avval nem lesz gond, mert meg tudom oldani. Továbbá jól megnézem, hogy honnan milyen állapotban veszeklovat! Azért köszönöm a segítséget!
2010. szept. 20. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!