Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mehetek lovardákba...

Szerintetek mehetek lovardákban segíteni?

Figyelt kérdés

Nem kérek érte semmi/ se lovaglást viszont szívesen segítenék egy lovardában nyergelni/kantározni vagy sétáltatni kisgyerekek alatt.

Járok lovagolni de az messze van az otthonomtól szóval nem tudok heti többször odamenni.

Egyszer megkérdeztem egy lovardát , hát leordították a fejem hogy ezt mégis hogy képzelem.

Szerintetek probálkozzak?



2021. szept. 18. 14:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha setalok egy ponival a hatan egy gyerekkel mennyi az eselye hogy leesik? Ugyanannyi mint ha egy lovasedzo setaltatna. Ne vicceljetek mar.
2021. szept. 21. 20:44
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted mennyi az esélye hogy felroppen egy fácán vagy galamb mit bánom én. Bakol a ló, leesik a gyerek. Az edzővel is megeshet hogy leesik a gyerek. Nyilván. Ilyen egyszerű. Ne hidd azt, hogy a lovak ilyen Tündi-Bündik. Ilyen nulla tudással ne menj segitkezni.
2021. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

10-es az hogy száron vezeti a lovat a kérdező attol meg egy 8 évesnek nem lesz semmi baja.


Nyilvan mar 18 eves korul van a kerdezo azert van felelosseg tudata.


Es ugye azt sem tudod hol tanul ha valami szakkozep vagy ilyen jellegu egyetem az neki gyakorlat is de akkor is ha ilyen szakmat akar majd tanulni. Mit gondolsz minden lovas munkaban dolgozo ezeket a koroket nem battyogta gyerekkora ota. Hidd el még a zsokék is így kezdték gyerekkorukba.


Szimplan nyugos vagy es jo erzes a frusztraciodat levezetni ismeretlen oszinte embereken, de inkabb jobb lenne ha futnal egy- ket kort.

2021. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amugy en is segitettem mar lovardaban gyerekkoromba is es felnottkent is. Gyerekkent ugyanugy vigyaztunk egymasra kozuton, sot nagyon is odafigyeltunk egymasra. Egy veszelyes helyzetet sem hagytunk teremteni kozuton sem mindig viszhangkent jeleztuk hogy epp mi jon.
2021. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

De en szakkozepben tanultam is.

13-as, 14-es vagyok.

2021. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen! Koszonom!
2021. szept. 22. 17:02
 17/18 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy minden lovardában szívesen látják a segítő fiatalokat, de ha odamész, és úgy kezded, hogy mit csináljak, miben segítsek, hol van a seprű, hol van a kantárja, melyik boxba rakjam, akkor inkább elküldenek a p.ba. Ezt ne vedd magadra, de sokkal könnyebb körbeérni a meglevő személyzettel, mint magyarázni az újaknak, a nyári rohanásban.
2021. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van
2021. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!