Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok lovas szakkönyveket...

Tudnátok lovas szakkönyveket ajánlani kezdőnek? Évek óta lovagol, bár sokszor hetekig nem jut ki. Saját lóval, egyedül meg tudna tanulni ugratni? Vagy inkább felejtse el a témát, válasszon másik sportot..

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 00:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, mehet privát?
2021. szept. 21. 11:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Írj
2021. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajat lovat felejtsd el. H anem jutsz ki hetekig akkor nem jó. Ugratni iskolalóval I Smeg lehet tanulni. Gondolkodjál már!!
2021. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező további bántását elkerülve:

Beszéltünk privátban, elég speckó az esete, de nem teljesen kezdő és edzőhöz is jár. Nem egy unatkozó tiniről van szó, aki könyvből szeretne megtanulni lovagolni. Bár a kiírt kérdés alapján én is ezt gondoltam.

Azt tanácsoltam neki, hogy ezt a témát az edzőjével vitassa meg, mert ő ismeri, tudja milyen szinten van, illetve ő van ott a közelben, mint személyes szakmai segítség, akihez fordulni tud.

2021. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es, köszi a beszélgetést és tanácsokat!
2021. szept. 22. 23:26
 16/16 A kérdező kommentje:
13-as válaszoló, kicsit félreérthető volt a kérdés. Képzeld, szoktam gondolkodni. Pont ez a baj. Tudom, hogy meg lehet tanulni iskolalovon, DE! nem járok lovardába. A réteken vágtázva hol kellene tanulnom ( főleg, hogy a lányom is jön), mit próbáljak átugrani? A hirtelen felbukkanó őzet, nyulat vagy fácánt? Amúgy az edzőmmel néha szoktunk róla beszélni, de sosem mondta, hogy ne vegyünk.
2021. szept. 22. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!