Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan válasszak két ló...

Hogyan válasszak két ló közül? Aki volt már hasonló helyzetben, segítene?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve keressük a megfelelő lovat. Találtunk is hármat, akik minden szempontnak megfelelnek. Egyszerűen nem tudok dönteni, többször is kipróbáltam őket és nagyon jó volt mindhárom. Az egyiket úgy néz ki, hogy eladják másnak, szóval inkább a másik kettőből kellene választani, de igazából még bármi lehet.


Az 1. ló 8 éves kanca, kb. 165 cm, a 2. 13 éves herélt kb. 170 cm. Amelyiket lehet eladnak, az 7 éves herélt, kb. 165 cm. Nagyjából egyforma a képzettségük, 120-130-on versenyeztek, díjlovaglásban is versenyeztek nem olyan magas szinteken, árukban sincs lényeges különbség.


Igazából elsősorban az érdekelne, hogy mi alapján tudnék dönteni, mit nézzek, de ha valakinek van tanácsa azzal kapcsolatban, hogy melyik az előnyösebb pl.: kor szerint vagy kanca vagy herélt jobb, akkor azt is szívesen fogadom.


Díjugratásban és díjlovaglásban versenyeznék a lóval.



2021. okt. 2. 15:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Örülnénk
2021. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a kanca fele hajlok így leírás alapjan
2021. okt. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező végül melyiket választottad
2021. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Meg is feledkeztem erről a kérdésről :))))

A kancát választottam végül. A fiatalabb heréltet elvitték, úgyhogy azt ki is zártuk, aztán úgy tűnt, hogy a kancával jobban kijövök, így ő lett.:))) Tegnapelőtt hoztuk el. Majd írok, ha már tudok nyilatkozni, hogy jó választás volt-e.

2021. okt. 8. 20:40
 15/20 anonim ***** válasza:
Oké!
2021. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
eltelt egy pár hónap a kérdés kíírása óta így kíváncsi vagyok, hogy hogy jösztök ki, jó választás volt-e?
2022. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy tűnik, hogy nagyon is. Már dolgozunk vele komolyabban, tavasszal tervezünk indulni az első közös versenyünkön. Jó természetű paci egyébként, örülök, hogy megvettük, jó választás volt.
2022. jan. 27. 09:01
 18/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek! További jó munkát, fejlődést! :)
2022. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
gratulálok, további jó munkát és sok sok jó élményt a pacival :)
2022. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
0%
Kit választottál végül ?
2022. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!