Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan legyek jobb lovas?

Hogyan legyek jobb lovas?

Figyelt kérdés

Már 3 éve lovagolok ebben a lovardában és egy idő után úgy éreztem megálltam a fejlődéssel.


Régebben az jelentette nekem a legnagyobb problémát, hogy hogyan tartsam a lovat ügetésben, de ez mostmár jól megy. A probléma ott kezdődik, hogy itt megálltam a fejlődésben.


Pár hónapja elkezdtem szabadon is vágtázni és ugyanott tartok, mint a legelső alkalommal. Nehezen tudom beugratni (vagy nem is sikerül) és menet közben mindig megáll a ló.(fontos leszögezni, hogy mindig egy jól képzett iskola lovon ülök) A többiek akik nagyjából velem egyidőben kezdtek el szabadon vágtázni már kisköröket és átlóváltásokat csinálnak. Az oktatóm monda, hogy próbáljam meg, de nekem nem ment. Az elméleti részével megvagyok, de a ló soha nem azt csinálja amit akarok, bár tudom, hogy ez teljes mértékben az én hibám.


Lehetséges, hogy nem vagyok elég határozott? Mit tehetnék ez ellen? Valami jó tanács esetleg?



2021. nov. 9. 14:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek 9essel
2021. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!