Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy magyarázzam el a tesómnak...

Hogy magyarázzam el a tesómnak, hogy lakásban nem lehet falabellát tartani?

Figyelt kérdés
Tesóm szeretne egy lovat, méghozzá falabellát. Az az elképzelése, hogy mivel úgyis olyan pici, tarthatnánk a lakásban. Azt gondolom le sem kell írnom, hogy a szüleimnek eszük ágába sincs venni semmilyen lovat, (abban benne lennének, hogy lovardába járjon a tesóm) de valahogy meg kéne értetni a tesómmal, hogy miért nem lehet. Hogy lehetne meggyőzni egy 6 éves gyereket erről?
2022. jan. 10. 09:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Lakásban lovat biztos nem. Mondjuk nem tudom, mit értesz lakás alatt. Ha családi házat, ami teljes egészében az övé, akkor - bár fene a gusztusát, én biztos nem engednék be egy lovat mondjuk teszem azt, a nappalimba - bár beteg dolog ez, de lelke rajta.

De hogy a 4. (vagy 1., vagy 5.,vagy 8.) emeletre nem vihet fel lovat egy olyan házban, ahol még más családok/emberek is laknak rajta kívül, hát az tuti.

2022. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hagyjad majd elfelejti.
2022. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
A ló nem szobatiszta. Oda fog üríteni, az éppen rájön a szükség. Ezt nem bírja felfogni egy hatéves?
2022. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
3Nem bírja felfogni. MErt te felfogtad ezt már 6 évesen?
2022. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Egy hat évest nem is kell meggyőzni, teljesen normális nála ez a gondolkodás. Én még csak nem is falabellát, hanem pónit akartam az erkélyre a nyolcadikba, aztán másik lakásban (körfolyosós, világítóuvaros régi típus) igazi nagy lovat a világítóudvarba, mert oda más úgyse jár ki rajtunk kívül, és amúgy is földszinti, már nem lehet kifogás, hogy nem fér a liftbe :D


Nem lehet, mert a ló nem házba való. Kész. Ennél jobban győzködni nem kell, majd kinövi.

2022. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
látott már lovat közelről?
2022. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Családi házban lakunk, de nem nagyobb, mint egy lakás, és nagyon pici kert van csak hozzá, kb. semmi, a ház előtt egy kis sáv ami be sincs kerítve. De tesómat ez nem érdekli, ő az ágyába is simán befektetné :)
2022. jan. 10. 10:10
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
egy 6 éves még unikornist akar meg a tündéreket valóságosnak hisz. Szerintetek pont aezt fogja megértrteni?
2022. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
86%

nem veszitek és kész.

majd elfelejti

2022. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
6 évesnek felesleges magyarázni, nem lehet és kész.
2022. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!