Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vegyem ra a szuleimet...

Hogy vegyem ra a szuleimet hogy lovat kapjak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 18:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
Sok sikert :)
2022. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
#10 Azért ez elég túlzó. Tudjuk és írták is többen, hogy költséges a lótartás, de az 1 milliós nyereg erős túlzás. Persze van annyiért is, de a feléért, sőt, negyedéért is lehet jó minőségűt kapni. Az összes többi is erős túlzás.
2022. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

Oke ertem h tulzas, de azert fol kell ra keszulni. Vagyis ugy ertem, hogy en versenyzek es kb ilyen arban vannak a cuccok. Meg nyilvan lehet mindent olcsobban is talalni de ha az irom pl hogy egy nyeregalatet 5k(mert van annyiert is) lehet hogy az nem szep es ezert mast akar venni. Nyilvan mindenki mas osszeget hajlando fizetni, ezert irtam a legdragabb lehetoseget, mert igy csak jo meglepetes lehet es nem olyan h kevesebben irtam aztan kiderul hogy kb 2x annyiba kerul minden.


Nem mindegy

Nekem logikus volt xdd

2022. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%
#13 Pedig nem logikus. Persze, hogy van annyiért, de nem az az átlag ár, vagyis a “kb 1 millió” nem helytálló. Akkor inkább írd le, hogy lehet kapni annyiért is, de ijesztgesd itt a kérdezőt (meg másokat se).
2022. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező. Én 12 évesen el akartam adni a család értéktárgyait, hogy lovat vehessek.

Most, 23 évesen, teljes állás mellett veszek egyet. Csak várni kell :)

2022. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy nyerges válaszoló, az eszedbe jutott már, hogy nem mindenki talpig stockholm equestrianban és prestige nyeregben megy versenyezgetni a nyolcmilliós kwpn lovaival? :D
2022. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
16-osnak: valószínű ő se, csak álmodozik.
2022. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!