Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megerne ide...

Szerintetek megerne ide vinnem a lovam bertartasba ?

Figyelt kérdés

falun van magantanya csak bertartas van . vonat allomasrol 10perc seta alatt lennek ott. de ameg vonatozok varosbol az meg fel ora. van egy fedeles meg egy kinti palya , boxos istallo ezert kernek 45.000ret . edzo nincs.

van varosban is de itt a bertartas 65.000 igaz szebb meg kozelebb van viszont a palyahasznalatert is kernek 4000r


2022. jan. 21. 22:04
 1/9 A kérdező kommentje:
4000 forintot orankent *
2022. jan. 21. 22:04
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
A falusi anyagilag jobban megéri, a városban (mérettől függően) jobban tudnak figyelni a lóra (ha van erre ember, bármi gáz van észre veszi egy szakember, egy olyan, aki csak ért a lovakhoz, nem biztos hogy felismer bármit) illetve a fejlődésed jobban biztosított. Úgy gondolom ez egy jó löket, innen neked kell már dönteni, neked melyik a jobb
2022. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Van annyi szabadidőd hogy minden lovazásnál 80 percet csak közlekedéssel tölts?
2022. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pénzügyileg a falusi érné meg, időt nézve pedig a városi. Ez alapján dönts. Ha van kedved (majdnem) minden nap 40-40 percet utazni, hogy lovazz, hajrá.

Próbáld ki az egyiket, ha nem jön be, ott a másik.:) De természetesen a ló igényeit is nézd.

2022. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél versenyezni csak hobbiból lovagolsz akkor szerintem nem éri meg bemenni a városba. Mondjuk szerintem mindenkinek kell edző de ha már régóta lovagolsz és érted mit miért csinálsz a lovon akkor ha nem mész versenyre akár edző nélkül is lovagolhatsz. Én nem feltétken utaznék ilyen sokat de nem ismerem a magánéletedet hogy mennyit kell dolgoznod hányra érsz haza stb
2022. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk jó lenne több infó, mert a városi lovarda az magán vagy van oktatás is? 4000 ft pályahasználat az elég húzós, ez csak fedelesre kell fizetni vagy a szabadtérre is (ebben az esetben kész rablás). Van edzői felügyelet? Ha heti 3-4 alkalommal lovagolsz, akkor 12-16000 csak az, hogy lovagolod a SAJÁT lovad, máshol kimész lovagolni és ennyit kérnek egy órás edzésért, úgy hogy van edző is, meg a lovat is ők adják.

Tehát a városi loviban, majd havi 130 ezerbe jössz ki úgy, hogy 4x jársz ki lovagolni és még a kovács nincs is benne. Ráadásul, ha van lovasoktatás is, akkor pályarend is van, szóval lehet csak bizonyos időszakokban használhatod a pályát.


Falun meg 45000+ az utazás, edzőt meg mondjuk havonta 2x hívsz magad mellé, akkor se mész nagyon havi 80-90 ezer fölé kiadásban. Én anyagias vagyok, inkább utazok össz 1,5 órát, de legalább nem zsigerelnek ki anyagilag.

2022. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os szerintem 4000ft havonta a pálya ha használja vagy nemtudom szerintem nem alkalmanként van
2022. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es! A kérdező kiegészítésében vagyis az első válaszban ott van, hogy óránk 4000.
2022. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7es vagyok, bocsánat azt nem láttam. Hát így már lehet tényleg sok hogy nemcsak a bértásért fizetsz hanem azért igy hagy a saját lovadon lovagolj
2022. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!