Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan veszem észre, ha elrohan?

Hogyan veszem észre, ha elrohan?

Figyelt kérdés
Múlthéten egy sportpónin lovagoltam, akinek elég lendületes a vágtája. Amikor megindultunk megijedtem, mert azt éreztem, hogy elrohan, de mondták kívülről, hogy semmi ilyesmi nem volt, csak neki ütemes, lendületes a vágtája. Szokatlan volt már maga a ritmus is, ahogy a kis lábait sokkal gyorsabban szedte, mint a magasabb társai, most ültem rajta először. Hogyan tudom megkülönböztetni ezt az elrohanástól?
2022. jan. 24. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat gyakorolsz egy idő után meg fogod érezni a mozgáson. Nagyon gyorsan is mehet egy ló anélkül hogy rohanna (tértölelőbben mozog) .
2022. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lovagoltam egy fiatal lovat aki vágtában elrohant. Először kisebbek lettek a vágtaugrások utána olyan érzés volt mintha 'beesett' volna a háta aztán felemelte a fejét és száguldottunk:D tehát amikor éreztem hogy a vágta egy kicsit megiramodik rátettem körre és úgy utána nem volt vele gond.

De az alapján amit leírtál szerintem nem volt ilyenről szó, csak van amelyik lónak nagy vágtája van ami egy kicsit szokatlan lehet először.

2022. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!