Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Veletek is szokott ilyen lenni?

Veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Velem néha így télen amikor kint hideg van esik az eső stb van egy olyan érzésem hogy nincs kedvem lovagolni, főleg suli után mikor már sötét van hideg van, de amikor már ott vagyok akkor természetesen élvezem. Lehet hogy azért van mert már kb 1 éve ugyanazokat a feladatokat csináljuk, változatosan tehát ügetünk mindenféle lovarai alakzatok, vágtában is néha lépésből ágta vagy kengyel nélkül stb és talán kezdem unni a feladatokat, de pl múltkor ugrottunk egy kicsit és az nagyon tetszett és utánna újra bennem volt az az érzés hogy mennyire szeretek lovagolni. és mindíg bűntudatom van amikor nincs kedvem menni hogy nem is vagyok igazi lovas stb nektek szokott ilyen lenni?

2022. jan. 26. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Minden sportolónak vannak ilyen időszakai, viszont az nem normális, hogy egy éve ugyanazt csináljátok. Ha mennek a dolgok, tovább kell lépni, amennyiben ez nem történik meg, miért fizetsz?
2022. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom az első hozzáoszlót. A téli időszak meg pláne ilyen főleg ha a szabadban sportolsz amikor az elemeknek is ki vagy téve és sötét is van és csak a mesterségességes fény adott.
2022. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

En 8 eve lovagolok meg soha nem volt ilyen, pedig mar 3 eve csak ugyan azokat csinalom


Altalaban a sorvegen megyek, mert mrgvan a lovak kozti sorrend, pedig a halado csoportban en vagyok a legjobb (nem magamutogatas)


Van amikor en is unatkozom, de a lovakert mindent, prdig amugy por es szena allergiam is van

2022. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3mas. Szeretnék véleményt írni, nem ellened szól.

Örülök, hogy élvezed a lovaglást, és annak mégjobban örülök, hogy a lovak érdekét teszed előbbre.

Ugyanakkor szerintem érdemes egy "a lovakért mindent" kijelentést átgondolni. Szerinted jó a lónak, hogy olyan helyet támogatsz, ahol a lovakkal több éve ugyanazt csinálják, kezdők totyognak egymás segge után? Sem a ló mentális állapotának nem tesz jót, sem a fizikainak. Gondolom azt nem tanítják meg hogyan szedd össze a lovat, csak leterheli a vállát a lovas, és szerintem te is unnád ha mindig ugyanazt kéne csinálnod (másból nem állna a napod).

Mindent a lovakért akkor teszel meg, ha tájékozódsz róluk tőlük, és képzed magad, hogy jobb életkörülményeket, egészségesebb és kiegyensúlyozottabb mozgatást tudj nekik biztosítani. Mert jelenleg nem a "mindent a lovakért" történik, hanem az, hogy mindent azért, hogy szeretem a lovakat és a lovaglást.

2022. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 1essel 2essel 4essel.
2022. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4 es, egyetértek veled, és köszönöm, hogy ezt nem bántón fogalmaztsd meg. Igazából próbálom azt csinálni amit mondasz, mivrl mar jobban lovagolok mint az osztaly ahol megyek, ezert mindig probalom, hogy a lo az atlagon folul teljesitsen, mindig probalok egy kicsit lemaradni, hogy en is megcsinaljam szepen a feladatot, es mindig szeretnem elerni a jo labra valo vagta beugrast, meg hogy elore nezzen es ne le. Szeretnrm sokszor az lo erdekeit is tartani, meg hogy nem szeretem annyira palcazni, a legtobb oran csak a kezemben van. Sajni vannak olyqn gyerekek, akik nem tudjak a lovat oldalba rugni, hanem ugy inditjak el amikor felszalnak, hogy kettot a palcaval rasoznak.


Mivel nalunk huculok vannak, ihy kulon nehrzsegek is vannak.


Remelem ezzel a kommentemmel nrm baantottam meg senkit.

2022. jan. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-es, 4-es vagyok. Örülök, hogy nem bántottalak meg a válaszommal, hogy jól kezelted, és annak is, hogy válaszoltál, szóval köszönöm :)

Ha gondolod leírhatom arról is a véleményem amit írtál, akár privátban vagy nyilvánosan, de azt is megértem, ha nem kérsz belőle, csak rajtad múlik. Azért nem írom egyből, mert nem szeretném, hogy támadónak vagy okoskodónak érezz.

2022. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy szoktam lenni! Amig megyek a lovarda felé vagy előtte órákban a hatam közepére kívánom az egészet, de mikor leszállok akkor meg nem ertem hogy miért nem varom már hogy menjek mert olyan jo!! Lehet hogy lustaság vagy nem tudom😃
2022. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
#8 Ez olyan mint amikor valaki nem lép meg dolgokat pedig tudja, hogy csak jobban fogja érezni magát szinte 100% -n utána. Viszont ha nem lépi meg pedig meg kelet volna ...
2022. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 es, nyughodtan irj, nem erezlek tamadonak😁
2022. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!