Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen szinten...

Szerintetek milyen szinten vagyok? elkezdhetek versenyezni?

Figyelt kérdés
már kb másfél éve vágtázok, ügetésben minden lovardai alakzat megy, vágtában nagykör, kiskör, három ívű kígyóvonal, nagykörven körszűkítés és tágítás, vágta kengyel nélkül könnyíte is, combravaló engedés, eleje körüli fordulat, hátralépés, belső, külső állítás, bakolásokat álltalában kiülöm. még csak 1x estem egy nagyobb bakolásnál, ugrottam már kisebb akadályokat, ügetésben, vágtában rövidítés és fokozás, ló körüli dolgok nyergelés kantározás csutakolás, ezek mennek, vágtánál helyes lábra ugratás, könnyű, könnyített, tanügetés kengyellel vagy kengyel nélkül ennyi jutott eszembe, az lenne a kérdésem hogy szerintetek milyen szinten vagyok, kezdő haladó stb és annyi hogy most heti 2x járok de szeretnék többször, heti 3x és szerintetek el kezdhetek ugrani, lassan versenyezni vagy komolyabban lovagolni, vagy ahhoz még fejlődnöm kell? nyilván úgy értem hogy elkezdek versenyekre felkészülni nem úgy hogy jövőhéten már versenyre megyek mert ugran szeretnék de meg nem tudok csak kisebb akadályokat, a válaszokat előre is köszönöm:))

2022. febr. 6. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván ki lehet próbálni magadat egy versenyen, nem vesztes semmi! Szerintem az edzővel is lehet beszélni, hogy úgymond ,,verseny feladatokat" kapj vagy felkeszítőt.
2022. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Látni kéne hogy lovagolsz, amúgy meg az edződdel beszéld meg. SZLV versenyeket nézz meg oda nem kell REV, és kb minden szinten van versenyszám.
2022. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!