Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lótulajdonosok, miért a...

Lótulajdonosok, miért a mostani lovatok mellett döntöttetek?

Figyelt kérdés
Mi fogott meg benne, ami a többi ló közül kiemelte őt?

2022. márc. 21. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem volt ilyen. Tapasztalatlanok voltunk, és az üzletemberek ránkbeszélték. Én még mondtam is, hogy nem érzem, hogy elbírnék vele, de jött rá a válasz, hogy hülyék vagyunk ha ennyiért nem veszünk meg egy ilyen jó ugróképességű stb. Lovat. Tanuló lónak vettem, nem lelkitársnak, kellett hozzá 1,5-2 év mire igazán összeszoktunk, és én is megtanultam lovagolni normálisan (egy új edzővel), meg ő is betanult. Nagyon örülök neki, hogy ő lett a lovam, rengeteget tanultam tőle, elsősorban azt, hogy hogyan viselkedjek egy kiegyensúlyozott vezérkancaként, hogy milyen attitűd kell egy lóhoz. Rengeteget számít. A lovaglástechnikai elemekről ne is beszéljünk, a lovam szereti elvárni tőlem, hogy mindent pontosan hajtsak végre.
2022. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Ami először szembejött és kb jó volt. Most lehetne itt romantikus marhaságokat írni, de kb random az egész. Ő volt közel, nem volt beteg, nem volt köcsög, ennyi.
2022. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 EAdri93 ***** válasza:
100%

10 évesen kezdtem el rendszeresen aktívabban lovagolni , lovammal első látásra szerelem volt, 3napos volt mikor először láttam, itt született a faluban, 6hósan vettem meg. Akkor voltam 14, most vagyok 28, mindig itthon voltak tartva

A csikók meg már itt születtek

2022. márc. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!