Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Barátság, lovasok között!?

Barátság, lovasok között!?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy hogy szerezhetnék lovas barátokat?

Kb fél éve lovazok... és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Ez az egyik legfontosabb dolog az életemben, a szabad időm szinte csak erre áldozom. :)

Sajnos ezt a barátaim, nehezen viselik, szerintük megváltoztam és nem törődök velük.

Azt nem mondom, hogy ez igaz, de tény hogy kevesebbet figyelek rájuk...

De őket untatják hogy sokszor a lovas dolgokkal vannak elfoglalva, engem meg az untat hogy ők nem értik meg hogy nekem ez mennyit jelent.

Lovagolni most bizonyos okok miatt épp nem lovagolok, így lovardába ismerkedés kilőve...nah meg hát az se olyan egyszerű.

Szerintek hol találok lovas barátokat, akivel egy az érdeklődésünk stb. :)

Amúgy 16 éves lány vagyok Bp.-ről!

Másnak amúgy nincs ilyen gondja ? :S Vagy velem van a baj... :S ?

Köszi előre is


2010. szept. 25. 13:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
paci.hu ott a régiók topik, elég sok lovas barátra tehetsz szert, hisz a téma közös, a kor nem számít. Mivel rengetegen lovaznak arrafelé, nem lesz nehéz dolgod, találkozhattok személyesen, közös lovaglásokat, versenyeket szervezhettek.
2010. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ha gondolod én szivesen beszélek veled :D

bár én már kicsit régebben kezdtem a lovazást,12 éve :)

rm-zgirl199@hotmail.com

2010. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia!

14 éves vagyok...lóbolond...

Én sem igazán a technikámról elhíresült lovas vagyok...

Sok helyen lovagoltam már keveset...

Így rendesen még mindig nem tudok...

De ha gondolod írj:lovaspanna@citromail.hu-ra és barátkozhatunk...

Én az ebneveldén próbáltam barátokat keresni,de csupa 10 éves...

Nagyvonalakban ennyi...

Jó lenne egy BARÁT!!!

2010. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Írtam emailt. :)
2010. okt. 5. 20:03
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel... Az osztályban leginkább csak én meg egy másik csaj (akit ki nem állhatok) szeret lovazni. Ha felhozom a témát (mostanában már ritkábban) akkor azt mondják, hogy ne untassam őket ezzel... De amiről ők beszélnek, azt meg én unom. Hajajj. Nehéz az élet :)
2010. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Megértelek :S
2010. nov. 30. 18:28
 17/20 anonim ***** válasza:
Bizony, a lovardában keress barátokat!Nekem is itt sok barátom van, mert közös az érdeklődés. :)
2011. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A PonyClubban találhatsz (remélem, ezt nem veszitek hirdetésnek mert én nem annak szánom), vagy a lovardában.
2011. jún. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vagyok, bár a legjobb barátnőm szereti a lovakat, csak feleannyira sem mint én. Csak egy lányt ismerek, aki még nagyon szeret lovagolni, de ő egy kicsit beképzelt, szóval... A közelembe én se igazán találtam barátokat, de nemrég elköltöztünk és összebarátkoztam egy lánnyal, aki nem lovagol, de mindig meghallgat és megérti, h nekem ez mennyire fontos, nagyon jóba lettünk :) ( én 16/L, ő meg 19/L)
2011. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.


Nekem is írhatsz privit!

2011. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!